GymBeam Thor Fuel + Vitargo 600g

Predtréningový stimulant pre extrémne čisté a neobmedzené napumpovanie svalov. Pripravuje telo na záťaž, zabezpečuje lepšie prekrvenie, rýchle reakcie svalových vlákien, dodáva svalom väčšiu silu, odďaľuje ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Predtréningový stimulant pre extrémne čisté a neobmedzené napumpovanie svalov. Pripravuje telo na záťaž, zabezpečuje lepšie prekrvenie, rýchle reakcie svalových vlákien, dodáva svalom väčšiu silu, odďaľuje únavu, dodáva energiu a zlepšuje koncentráciu.

GymBeam Thor Vitargo - Ako účinný je jeden z najlacnejších nakopávačov? (Recenzia)

Vitargo ®- patentovaný sacharid, ktorý je vynikajúcim zdrojom rýchlej energie na zvýšenie výkonu a doplnenie zásob glykogénu. V žalúdku zostáva krátko, preto nespôsobuje nadúvanie, pocit plnosti a nevoľnosť. Neviaže vodu z telesných zásob, naopak, podporuje hydratáciu organizmu, pretože funguje ako pumpa.

Výhody:

  • Silný stimulant pred tréningom
  • Doplnené o Vitargo ®
  • Zlepšuje regeneráciu, koncentráciu a sústredenie
  • Dokonale pripravuje telo na extrémne náročný tréning
  • Výrazne zvyšuje úroveň generovanej energie
  • Zlepšuje svalovú výkonnosť, vytrvalosť a odolnosť
  • zabraňuje únave
  • Bez sacharidov a kreatínu
  • Obsahuje kofeín

Dávkovanie:

Zmiešajte 1/2 odmerky (20 g) s 300 ml studenej vody a užite 20 minút pred tréningom. Po posúdení tolerancie možno dávku zvýšiť, a to na 2 dávky. Obsahuje kofeín, neodporúča sa užívať večer a 5 hodín pred plánovaným spánkom.

výživové hodnoty:

(príchuť melón) 1 porcia (20 g)
Počet porcií v balení: (600 g) 30
Energetická hodnota 187 kJ / 44 kcal
tuky 0 g
z ktorých sa nasýti 0 g
sacharidy 10 g
z toho cukry 1 g
proteín 1 g
soľ 0 g
beta alanín 4 000 mg
L-citrulín DL-malát 1:1 2 600 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 1 400 mg
taurín 700 mg
monostearát glycerolu 400 mg
Extrakt z plodov pomaranča horkého (Citrus aurantium) 300 mg
bezvodý kofeín 300 mg
Prášok z koreňa sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 200 mg
Niacín (ako nikotínamid) 70 mg

Zloženie:

Citrónová limetka: Vitargo®, kyselina citrónová, arómy, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (betakarotén).

Mango Maracuja: Vitargo ®, kyselina citrónová, arómy, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta-karotén E160a (ii)).

Jahoda-Kiwi: Vitargo®, kyselina citrónová, arómy, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (betanín E162).

Melón: Vitargo®, kyselina citrónová, arómy, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa).

Varovanie:

Prípravok je určený na užívanie osobám starším ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte niektorým z nasledujúcich ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy so srdcom, poruchy alebo problémy s pečeňou, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, poraďte sa s lekárom.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami. Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj). Neslúžia ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu malých detí. Pred použitím si prečítajte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Nikdy neprekračujte odporúčanú dávku v priebehu 24 hodín. Neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningu sa poraďte s trénerom.

Upozornenie týkajúce sa možných hrudiek vo výrobku. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z prostredia, čo môže viesť k zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že výrobok je poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť výrobku. Hrudky jednoducho rozdrvte a bežne používajte. Ak chcete spomaliť hygroskopický účinok, skladujte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke).

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty