GymBeam Thor Shot 60ml

Thor, mimoriadne silný predtréningový kickboxer, ktorý zaručuje nadpozemskú fyzickú výdrž, energiu a napumpovanie, je teraz k dispozícii vo svojej vylepšenej verzii. Vďaka fľaštičke nemusíte odmeriavať ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Thor, mimoriadne silný predtréningový kickboxer, ktorý zaručuje nadpozemskú fyzickú výdrž, energiu a napumpovanie, je teraz k dispozícii vo svojej vylepšenej verzii. Vďaka fľaštičke nemusíte odmeriavať vodu, ktorú si vezmete so sebou, ani sa nemusíte zdržiavať v šejkri pri príprave. Stačí pretrepať, otvoriť, vypiť a užiť si poriadny hardcore tréning. Vďaka tekutej forme sú všetky látky účinné už za dvadsať minút!

Výhody Thor Shot v bodoch

 • Hardcore predtréningový doplnok pre športovcov
 • Zlepšuje fyzickú výkonnosť a koncentráciu na tréning
 • Neobsahuje zbytočné sacharidy
 • Podporuje prietok krvi svalmi
 • Pomáha regenerovať poškodené svalové vlákna

Pre koho je Thor Shot vhodný?

Thor Shot je vhodný pre všetkých športovcov starších ako 18 rokov, ktorí chcú posunúť svoj tréning na vyššiu úroveň a dodať telu energiu, napríklad po náročnom dni v práci. Keďže ovplyvňuje pozornosť a výkonnosť, nemali by ho užívať deti mladšie ako 15 rokov ani ľudia so srdcovými problémami, vysokým alebo nízkym krvným tlakom alebo ľudia s cukrovkou

Účinné látky Thor Shot pod drobnohľadom

V jednej ampulke Thor Shot nájdete 8 účinných látok, ktoré zaručujú kvalitný tréning. Sú to:

 • 1670 mg beta alanínu, ktorý zvyšuje hladinu energie, svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon pri tréningu
 • 1120 mg l-citrulínu na zlepšenie vytrvalosti, regenerácie a energetickej úrovne
 • 1250 mg arginínu AKG na podporu produkcie rastového hormónu a inzulínu, lepšieho prekrvenia svalov počas tréningu a správneho transportu živín do svalov
 • 1000 mg taurínu pre správnu hydratáciu, zvýšenie športového výkonu a ešte lepšie spaľovanie tukov
 • 200 mg kofeínu na oddialenie únavy, zlepšenie spaľovania tukov a stimuláciu centrálneho nervového systému
 • 39,15 mg horčíka, ktorý je jedným z najviac nedostatkových minerálov v ľudskej strave
 • 10 mg synefrínu pre lepšie spaľovanie tukov
 • 0,1 mg vitamínu B6 pre správny metabolizmus aminokyselín a sacharidov

DÁVKOVANIE

Thor Shot sa ideálne užíva 15 až 20 minút pred začiatkom tréningu. Jedna dávka je 60 ml injekčná liekovka. Pred použitím je dôležité ho pretrepať. Keďže Thor Shot obsahuje pomerne veľa stimulantov (hlavne kofeín), nie je vhodné ho užívať počas neskorého večerného tréningu.

Tabuľka výživy

Výživové hodnoty

1 injekčná liekovka

Beta-alanín 1670 mg
L-citrulín 1120 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 1250 mg
Taurín 1000 mg
Kofeín 200 mg
Horčík 39.15 mg
Synefrín 10 mg
Vitamín B6 0,1 mg

Zloženie:

Príchuť melón: voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát, citrulín, taurín, aróma, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, laktát horečnatý, synefrín, zahusťovadlo: xantánová guma, kofeín, sladidlo (sukralóza), konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný, vitamín B6 hydrochlorid (pyridoxín).

Citrónovo-limetková príchuť: voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát, citrulín, taurín, aróma, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, laktát horečnatý, synefrín, zahusťovadlo: xantánová guma, kofeín, sladidlo (sukralóza), konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný, vitamín B6 hydrochlorid (pyridoxín).

Upozornenie

Prípravok je určený na užívanie osobám starším ako 18 rokov. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Ak máte niektorý z nasledujúcich stavov: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcovú arytmiu, akékoľvek problémy so srdcom, poruchy alebo problémy s pečeňou, cukrovku, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s lekárom. V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj atď.). Nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých detí. Pred použitím si prečítajte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningu sa poraďte s trénerom.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty