Impact Whey Isolate

Táto zmes najvyššej kvality obsahuje 23 g bielkovín v jednej dávke a dodáva vám potrebné bielkoviny. Pochádza od tých istých kráv, ktoré nám dávajú mlieko ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Táto zmes najvyššej kvality obsahuje 23 g bielkovín v jednej dávke a dodáva vám potrebné bielkoviny. Pochádza od tých istých kráv, ktoré nám dávajú mlieko a syr, a preto je ľahké jufiltrovaná a sušená na vzduchu, aby poskytovala úplne prirodzené živiny. Certifikované spoločnosťou Informed Choice Informed Choice je celosvetovým štandardom v oblasti kontroly kvality športovej výživy. Informed Choice pomáha prostredníctvom monitorovania maloobchodného predaja a programu overovania doplnkovna zníženie už aj tak nízkeho rizika kontaminácie doplnkov s nečistotami a zakázanými látkami. Vďaka certifikácii Informed Choice si môžete byť istí, že náš Impact Whey Isolate je vyrobený podľa najvyšších štandardov.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty