Czech Virus Joint Max 120 tablet

Joint Max obsahuje komplex látok na výživu kĺbov, väzov a šliach. Obsahuje glukosamín, MSM, chondroitín, boswelliu a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu. ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Joint Max obsahuje komplex látok na výživu kĺbov, väzov a šliach. Obsahuje glukosamín, MSM, chondroitín, boswelliu a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu. Náš výrobok je vhodný ako prevencia bolesti, pre dosiahnutie najlepšieho účinku sa odporúča užívať 2 balenia po sebe a potom výrobok vysadiť.

Výhody produktu

  • Viac ako 850 mg účinnej látky v 1 tablete
  • Obsahuje komplex látok na výživu kĺbov
  • 120 tabliet, 60 dávok

Výživové hodnoty:

Účinná látka Obsah v 1 tablete
Glukosamín sulfát 421 mg
MSM metylsulfonylmetán 200 mg
Chondroitín sulfát 111 mg
Boswellia serrata 80 mg
Vitamín C 50 mg (t. j. 50 % RVH*)

Mikrokryštalická celulóza,stearan hore čnatý

Joint Max je komplexná kĺbová výživa s obsahom glukosamínu, MSM, chondroitínu, boswellie a vitamínu C.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 2-4 tablety 1-2x denne počas jedla

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Spotrebujte do 60 dní od otvorenia. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty