Kevin Levrone LevroCrea 240g

Využite každú sekundu strávenú v posilňovni naplno! Zvýšte svoju produktivitu. Zlepšite intervaly intenzívneho silového tréningu so zmesou Levrone Signature Series. LevroCrea je moderná výživa odporúčaná ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Využite každú sekundu strávenú v posilňovni naplno! Zvýšte svoju produktivitu. Zlepšite intervaly intenzívneho silového tréningu so zmesou Levrone Signature Series.

LevroCrea je moderná výživa odporúčaná najmä pre športovcov a pre ľudí, ktorí sú fyzicky aktívni alebo počas zvýšenej fyzickej aktivity. Každá dávka dodá telu až 7 g kreatínu v 4 rôznych formách: kreatín hydrochlorid, trikreatín malát, kreatín nitrát a kreatín monohydrát. Rôzne formy doplnku umožňujú obohatiť telo kreatínom všetkými možnými spôsobmi a navyše prispievajú k rôznorodému kinetickému uvoľňovaniu molekúl kreatínu.

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas po sebe nasledujúcich krátkodobých cvičení s vysokou intenzitou. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu. LevroCREA je to, čo si správni kulturisti a vzpierači vyberajú na zvýšenie fyzickej výkonnosti a dosiahnutie svojich cieľov!

Výživové informácie:

Zloženie na porciu (7,8 g)

CREATINE MATRIX - 7g

Kreatín hydrochlorid (HCl) 2000 mg
Tri-oktreatín malát 2000 mg
Kreatín nitrát 1000 mg
Kreatín monohydrát 2000 mg

Zloženie: kreatínový matrix (kreatín HCl, tri-kreatín malát, kreatín monohydrát, kreatín nitrát), arómy, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlo (sukralóza), farbivo (chlorofylin).

Odporúčané dávkovanie:

  • Zmiešajte 2 odmerky prášku (7,8 g) v 250 ml vody a vypite pred tréningom.

So sladidlom. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek výrobku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Konzumácia doplnku môže spôsobiť zvýšenie telesnej hmotnosti. Doplnky stravy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty