Kevin Levrone LevroPump 360 Gramů

LevroPump je moderný a ucelený predtréningový výrobok, navrhnutý na stimuláciu tela a k maximalizácii efektu “svalovej pumpy”. Účinné látky sú obsiahnuté v naozaj funkčnom množstve, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

LevroPump je moderný a ucelený predtréningový výrobok, navrhnutý na stimuláciu tela a k maximalizácii efektu “svalovej pumpy”. Účinné látky sú obsiahnuté v naozaj funkčnom množstve, nie iba pre etiketu! Odporučené pre pokročilých cvičencov, ktorí sú fyzicky aktívni počas chvíľ najviac vyčerpávajúceho, dlhotrvajúceho a silového tréningu.

Každá dávka dodáva telu: 4000 mg beta-alanínu (v podobe CarnoSynu®), 3000 mg arginínu AKG, 1500 mg citrulín malátu, 1000 mg taurínu + kofeín

Beta-alanín je súčasťou dipeptidu karnozínu (beta-alanyl-L-histidín), prirodzene sa vyskytujúce v kostrovom svalstve, najmä v rýchlo zmrštiteľných svalových vláknach typu II. V prirodzených podmienkach karnozín v tele tlmí pokles pH a je spojený, okrem iného, s tvorbou kyseliny mliečnej v svaloch počas cvičenia, odďaľuje svalovú únavu a umožňuje dlhšie a obsiahlejší tréningy(1).

Alfa-ketoglutarát (AKG) je tvorený spojením L-arginínu s alfa-ketoglutarátu - medziprodukt metabolitu Krebsovho cyklu - metabolická cesta vedúca k výrobe energického substrátu pre pracujúce svaly - ATP molekuly. L-arginín je endogénna aminokyselina prirodzene produkovaná v ľudskom tele. L-arginín v tele sa podieľa na mnohých metabolických procesoch - okrem iného je súčasťou syntézy kreatínu a oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý spôsobuje nárast lumenu ciev uvoľnením hladkého svalstva a znížením "viskozity" cievnej steny, čím sa zvyšuje prísun kyslíka a živín do pracujúcich svalov.

Nakŕmte kostrové svaly živinami zlepšujúcimi výkon a pocíťte tak väčšiu spokojnosť! Ťažte z každej sekundy vášho cvičenia a dosiahnite úctyhodného zosilnenia! Predtréningové doplnky sú to, čo oddeľuje naozaj poriadne cvičenie od bežných tréningov strednej úrovne. Vyrobené gigantom v odbore, LevroPUMP je súčasťou legendárnej Levrone Signature Series!

CarnoSyn® ochranná známka a patenty sú vlastnené spoločnosťou Natural Alternatives International, Inc. www.carnosyn.com

Odporúčané dávkovanie: 

  • Zmiešajte 2 odmerky prášku (12 g) s 250 ml vody. Vypite 1 dávku pred tréningom.

Upozornenie: Potravina vhodná pre športovcov, s cukrami a sladidlami, s vysokým obsahom kofeínu (200 mg / 12 g) - nie je vhodná pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy.

 

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty