Kevin Levrone LevroTEST 120 tablet

LevroTest je inovatívny dvojfázový testosterónový booster, ktorý má stimulačný účinok na zvýšenie hladiny testosterónu vo dne aj v noci. Levro TEST je unikátna dvojfázová formula, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

LevroTest je inovatívny dvojfázový testosterónový booster, ktorý má stimulačný účinok na zvýšenie hladiny testosterónu vo dne aj v noci. Levro TEST je unikátna dvojfázová formula, ktorá stimuluje anabolické procesy a zvyšuje hladinu testosterónu 24 hodín denne.

LEVRO TEST DAY FORMULA
Do zloženia takzvanej dennej formuly LevroTestu boli zaradené špeciálne vybrané zložky, ktoré dodávajú telu energiu počas najnáročnejšej fyzickej a psychickej záťaže a navyše aktivujú mechanizmy vedúce k zvýšenej produkcii testosterónu. Podľa vedeckých štúdií je kyselina D-asparágová obsiahnutá v prípravku faktorom, ktorý spôsobuje zvýšenie množstva luteinizačného hormónu, ktorý sa viaže na receptory umiestnené na Leydigových bunkách v semenníkoch. Nasleduje intenzívna syntéza cyklického adenozínmonofosfátu (cAMP) a odpojenie bočného reťazca molekuly cholesterolu. Tento proces je rozhodujúci pre produkciu testosterónu (steroidogenézu)(5).

V roku 2010 uskutočnili vedci v Neapole štúdiu, v ktorej podávali kyselinu D-asparágovú jednej skupine mužov a pozorovali o 40 % vyššiu hladinu testosterónu ako v skupine s placebom (2). Zloženiedenného prípravku je obohatené aj o extrakt z koreňa rhodioly ružovej, ktorej sa pripisuje adaptogénny účinok, t. j. schopnosť organizmu vyrovnať sa s náhlymi zmenami vnútorného prostredia a eliminovať negatívne účinky stresových situácií.

Účinky rhodioly ružovej sú navyše posilnené resveratrolom obsiahnutým v extrakte z japonského chrasty. V dennom zložení lieku LevroTEST nechýbajú príslušné vitamíny. Ako ukazujú výsledky štúdií, suplementácia vitamínom D (4) má pozitívny vplyv na zvýšenie hladiny testosterónu a vitamíny skupiny B pomáhajú normálnemu fungovaniu nervového systému

LEVRO TEST NIGHT FORMULA
LevroTEST je tiež vysoko pokročilá nočná formula, ktorá bola navrhnutá a vyrobená tak, aby aktivovala produkciu testosterónu aj počas nočného spánku. Medzi zložkami tohto nočného prípravku nájdete výťažok z senovky gréckej a výťažok zo senovky gréckej (Tribulus terrestris), ktoré sú podľa štúdií aktivátormi prudkého zvýšenia prirodzenej produkcie testosterónu (3). Kombinácia horčíka, vitamínu B 6 a zinku plní funkciu ZMA, prípravku, ktorý podporuje kvalitu spánku a schopnosť regenerácie.

Okrem toho je suplementácia horčíkom dôležitá na zníženie nerovnováhy nervových a svalových kontrakcií so zodpovedajúcim účinkom na normálne fungovanie svalového systému - prevencia svalových kŕčov. Horčík umožňuje súčasnú stimuláciu obranných mechanizmov organizmu, okrem iného stimuláciou tvorby protilátok a fagocytózy (schopnosť buniek absorbovať pevné častice), čo vedie k zníženiu zápalov, prevencii anafylaktického šoku (alergická reakcia napríklad na bodnutie hmyzom alebo uštipnutie) alebo negatívnych účinkov stresu.

Výživové hodnoty LevroTest Day Formula:

Obsah v 1 kapsula 4 kapsule
kyselina D-asparágová 624 mg 2496 mg
rhodiola rosea extrakt z koreňa 20 80 mg
extrakt z japonského chrasty (vrátane resveratrolu) 20 mg (10 mg) 80 mg (40 mg)
Vitamín B6 0,4 mg (29) 1,6 mg * (114) *
Kyselina listová 80 mcg (40) * 320 mcg (160) *
Vitamín B12 1,2 mcg (48) * 4,8 mcg (192) *
Vitamín D 5 mcg (100) * 20 mcg (400) *

* - odporúčaná denná dávka

Zloženie: kyselina D-asparágová (DAA), kapsule [želatína, voda, farbivá (E171, E122*, E124*, E133, E104*, E110*), plnidlá (E460 (ii), E341), extrakt z koreňa Rhodiola rosea (3 % rosavínu a 1 % salidrozidu), extrakt z koreňa kavylu japonského (Polygonum cuspidatum Siebold & Zucc) (50 % resveratrolu), protihrudkujúce látky (E470B, E551), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová (folát). * Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 4 kapsule denne (2 ráno, 1 počas dňa a 1 pred tréningom). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výživové hodnoty LevroTest Night Formula:

Obsah v 1 kapsula 4 kapsule
extrakt z senovky gréckej 275 mg 1100 mg
extrakt z Tribulus terrestris (90% saponínov) 250 mg (225 mg) 1000 mg (900 mg)
Vitamín B6 2,5 mg (179) 10 mg * (714) *
Zinok 3,75 mg (37) 15 mg * (150) *
Horčík 22,5 mg (6) 90 mg * (24) *

* - odporúčaná denná dávka

Zloženie: extrakt zo semien senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum L.), extrakt z plodov senovky gréckej (Tribulus terrestris L.) (90 % saponínu), citrát horečnatý, kapsula [želatína, voda, farbivá (E171, E104, E122*, E133*, E110*)], plnidlá (E460 (ii), E341), síran zinočnatý, protihrudkujúca látka (E470b, E551), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid). * Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 4 kapsuly denne pred spaním a zapite ich dostatočným množstvom vody.
  • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenia

Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek tohto produktu. Doplnky stravy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa zdravá strava a životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty