MyProtein L Glutamine 1000g

Glutamín je esenciálna aminokyselina, ktorá je potrebná pre každý sval v tele a je jedným z najdôležitejších stavebných prvkov pri tvorbe bielkovín, ktoré udržujú zdravie ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Glutamín je esenciálna aminokyselina, ktorá je potrebná pre každý sval v tele a je jedným z najdôležitejších stavebných prvkov pri tvorbe bielkovín, ktoré udržujú zdravie buniek a regeneráciu svalov a tkanív. Glutamín sa v rôznom množstve nachádza vo väčšine živočíšneho mäsa a rýb, v menšej miere aj v zelenine a strukovinách. Každý, kto trénuje s vysokou intenzitou, najmä pre hypertrofiu (rast svalov), môže považovať glutamín za veľmi prospešný doplnok.

Odborníci považujú glutamín za prospešný pre vytrvalostné športy, ako je beh na dlhé vzdialenosti alebo cyklistika. Glutamín pomáha znižovať výskyt kŕčov spôsobených monotónnou záťažou. Vzhľadom na široké spektrum účinkov, ktoré glutamín v tele má, ho môžeme vrelo odporučiť starším ľuďom, ktorí trpia kŕčmi a pravidelnými bolesťami svalov, ako prírodnú alternatívu chemických liekov proti bolesti.

Glutamín je čiastočne esenciálna aminokyselina, telo si ju dokáže v malom množstve vyrobiť samo, ale väčšinou musí do tela prichádzať zo stravy. Glutamín je nevyhnutný pre hypertrofiu a zohráva dôležitú úlohu aj pri obnove poškodeného tkaniva.

Výhody produktu:

  • Vysoká kvalita a čistota
  • Pomáha dopĺňať zásoby glykogénu
  • Pomáha skrátiť čas regenerácie a obnovy

Výživové informácie (jedna porcia - 5 g)

  • Glutamín: 5 g

Návod na použitie glutamínu

Ako doplnok stravy odporúčame užívať 5 gramov 1-3-krát denne. Pre dosiahnutie ideálnych výsledkov dávkujte s raňajkami počas obeda a hodinu pred spaním. Rozpusťte vo vode alebo obľúbenom džúse.

Viac informácií o používaní a dávkovaní glutamínu nájdete v tomto článku.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty