Ladylab Sweet sleep 60 tabliet

Prevaľujete sa v posteli dlho do noci a nemôžete zaspať? Ste unavení z každodenného ležania v posteli, v hlave sa vám preháňa tisíc ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Prevaľujete sa v posteli dlho do noci a nemôžete zaspať?

Ste unavení z každodenného ležania v posteli, v hlave sa vám preháňa tisíc myšlienok a sladký spánok nikde?

Nespavosť, ktorá je z veľkej časti spôsobená stresom, trápi v dnešnej hektickej dobe väčšinu žien.

A práve nedostatok spánku prináša nielen ďalší stres, ale zvyšuje aj hlad a chuť na sladké. To vašej postave tiež neprospieva.

Preto sme vyvinuli nový výrobok, ktorý vám pomôže lepšie spať. Jedinečná kombinácia bylín na čele s valeriánou a medovkou podporuje zdravé spánok, vďaka čomu má vaše telo dostatok priestoru na načerpanie nových síl na celý deň.

Ak aj vy každý večer zúfalo sledujete hodiny a znova a znova počítate, koľko hodín spánku vám ešte zostáva, vyskúšajte pred spaním Sladký spánok. Uvidíte, že sa zbavíte aj stále trápiaceho stresu.

Odporúčané dávkovanie:

  • 1 kapsula pol hodiny pred spaním

Upozornenie : Nevhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty