Life Extension Alpha-Lipoic Acid with Biotin 60 Kapslí

Kyselina alfa-lipoová je prírodný antioxidant, ktorý poskytuje výhody pre pečeň, nervy a chráni pred oxidáciou. Kyselina alfa-lipoová, ktorá sa úspešne používa v Európe, podporuje ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Kyselina alfa-lipoová je prírodný antioxidant, ktorý poskytuje výhody pre pečeň, nervy a chráni pred oxidáciou. Kyselina alfa-lipoová, ktorá sa úspešne používa v Európe, podporuje tiež produkciu energie a metabolizmus cukru a väzbou na kovy pomáha vášmu telu zbaviť sa požití toxínov. Podľa výskumu je poškodenie spôsobené voľnými radikálmi hlavným problémom, ktorý vedie k starnutiu našich orgánov. Kyselina alfa-lipoová je veľmi účinná pri odstraňovaní voľných radikálov a tým predlžuje proces starnutia. Kyselina alfa-lipoová bola nazývaná univerzálnym antioxidantom vďaka svojej schopnosti pôsobiť ako v extracelulárnej tekutine, tak v bunke a zvyšovať hladinu glutatiónu.

Jednou z najprínosnejších aktivít kyseliny alfa-lipoovej je posilnenie funkcií ďalších dôležitých antioxidantov ich recykláciou. Zdá sa to byť dosiahnuté  napríklad zastavením tokoferolových radikálov alebo znížením vitamínu C alebo zvýšením hladiny ubichinolu (derivát CoQ10) a glutatiónu. Tieto kroky pomáhajú regenerovať vitamín E. V klinických štúdiách neboli hlásené žiadne závažné nežiaduce účinky, dokonca ani pri vysokých dávkach. U niektorých pacientov sa u diabetikov vyskytli alergické kožné reakcie a možno hypoglykémie. Kyselina R-lipoová je biologicky aktívnejšia ako kyselina alfa-lipoová s mierne vyššími nákladmi.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte jednu kapsulu ráno a jednu kapsulu večer, najlepšie na lačný žalúdok alebo podľa pokynov lekára.

Upozornenie: Ak užívate lieky znižujúce hladinu glukózy, poraďte sa so svojím lekárom, ako začnete tento liek užívať. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Ak je vonkajšie tesnenie rozbité alebo poškodené, nenakupujte. Ak podstupujete liečbu ochorení alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa najprv so svojím lekárom. Doplnok stravy by nemal byť používaný ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte tesne uzavreté na chladnom a suchom mieste.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty