Prom-IN Maltodextrin 1300g

Maltodextrín od spoločnosti PROM-IN je komplexný zdroj sacharidov s nízkym podielom jednoduchých cukrov a vysokým podielom vyšších cukrov. Pozostáva z dextrózových polymérov s ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Maltodextrín od spoločnosti PROM-IN je komplexný zdroj sacharidov s nízkym podielom jednoduchých cukrov a vysokým podielom vyšších cukrov. Pozostáva z dextrózových polymérov s ekvivalentom dextrózy 15. Hlavnou výhodou týchto vyšších sacharidov je ich postupné odbúravanie v ľudskom organizme, čím slúžia ako zdroj energie s pomalším uvoľňovaním pre aktuálne zvýšené nároky počas zvýšenej fyzickej námahy. Maltodextrín je vynikajúci zdroj energie vhodný pre silové, rýchlostné a vytrvalostné športy.

Má širokú škálu možností prípravy. Energetické nápoje sa dajú pripraviť pridaním do vody, mlieka, džúsu alebo proteínových nápojov. Maltodextrín sa môže pridávať do tvarohu, jogurtu a ovsených vločiek ako vynikajúci zdroj postupne sa uvoľňujúcej energie. Výhodou maltodextrínu PROM-IN je jeho ľahká vstrebateľnosť, nespôsobuje tráviace problémy a neobsahuje lepok.

Maltodextrín PROM-IN sa vyrába zo surovín vypestovaných v EÚ!

Výhody produktu:

  • Komplexný zdroj sacharidov
  • Postupná absorpcia
  • Vhodné pre silové, rýchlostné a vytrvalostné športy
  • Nespôsobuje tráviace problémy
  • Bezlepkové

Výživové hodnoty:

Energetická hodnota 1632 kJ/384 kcal
Proteín 0 g
Sacharidy 96,0 g
Tuky 0 g
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty