MaxxWin L-Carnitine Guarana Taurine 90 Kapslí

Jednoduché odbúravanie tukov, vyšší výkon a úplná sústredenosť, to je L-CARNITINE Guarana Taurín. Kombinácia látok L-Carnitin, Guarana a Taurín zaisťuje spaľovanie nadbytočných kalórií, vyššiu sústredenosť, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Jednoduché odbúravanie tukov, vyšší výkon a úplná sústredenosť, to je L-CARNITINE Guarana Taurín. Kombinácia látok L-Carnitin, Guarana a Taurín zaisťuje spaľovanie nadbytočných kalórií, vyššiu sústredenosť, znižuje únavu, udržuje pozornosť a podporuje mozgovú činnosť. Predovšetkým vďaka semenám z kríka paulínia nápojová, guarana, pôvodom z Venezuely a severnej Brazílie, ktorá je známa pre svoje povzbudzujúce účinky, budete svoje telo doslova rozmaznávať! Je vhodná pri nervovom vypätí, pri depresiách a môže sa použiť pri rekonvalescencii po dlhej chorobe, a môže tíšiť aj menštruačné bolesti. Kladne pôsobí na nervový i telesný stav, stimuluje mozgové funkcie a podporuje mozgovú činnosť. Likviduje v tele voľné radikály, napomáha pri hnačkách. Je vhodná aj pre študentov, ktorí majú pred dôležitou skúškou. Zlepšuje pamäť a sústredenie.

  • Odbúravanie tukov
  • Vhodné do redukčných diét
  • Vyšší výkon a sústredenosť
  • Znižuje únavu
  • Podporuje mozgovú aktivitu
  • Kladne pôsobí na nervový systém

Ďalej môže byť L-CARNITINE Guarana Taurín súčasťou redukčných diét, pretože guarana znižuje chuť do jedla a stimuluje odbúravanie tukov, L-Carnitine zabezpečí bezproblémové pálenie nadbytočných kalórií a Taurín sa postará o vašu vytrvalosť pri tréningu.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 2x denne 2 kapsule pred tréningom.

Upozornenie: Obsahuje kofeín. Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty