MIXIT Drink slaný karamel 330 g

Zloženie: instantný srvátkový proteínový koncentrát CFM 34,5 %, karamelový prášok 24 % (odstredené mlieko, srvátka, cukor, maslo), rozpustná kukuričná vláknina 18,7 %, sušené plnotučné mlieko ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Zloženie: instantný srvátkový proteínový koncentrát CFM 34,5 %, karamelový prášok 24 % (odstredené mlieko, srvátka, cukor, maslo), rozpustná kukuričná vláknina 18,7 %, sušené plnotučné mlieko 15 %, sójový proteínový izolát 4 %, kokosový cukor 2 %, erytritol 1,3 %, himalájska soľ 0,5 % Alergény: Môže obsahovať stopy lepku, orechov, arašidov a sezamu. Skladovanie: Skladujte v suchu a chráňte pred teplom. Balenie: 5 porcií - 330 g O spoločnosti MIXIT Mixit.cz je česká spoločnosť špecializujúca sa na výrobu müsli na mieru. Spoločnosť pôsobí v Českej republike od roku 2010, keď ju založili Martin Wallner a Tomáš Huber, v roku 2013 sa rozšírila na Slovensko a do Poľska a v roku 2015 do Kanady. Mixit.cz je prvá česká služba, ktorá ponúka zákazníkom možnosť namiešať si vlastnú zmes müsli. Na webovej stránke si zákazníci môžu vybrať kombináciu obilného základu, orechov, sušeného ovocia, semienok alebo ďalších prísad (napr. čokolády alebo korenia). Od svojho vzniku sa sortiment Mixit rozšíril aj o raňajkové cereálie, müsli tyčinky, sušienky, čokolády, ovocné a orechové zmesi, cestovné vrecká alebo vopred namiešané zmesi. Mixit pravidelne pripravuje aj rôzne špeciálne "zmesi", ako napríklad vianočnú zmes, veľkonočnú zmes alebo valentínsku zmes.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty