Muscletech Platinum 100% Hydrolyzed Collagen 692 g

Na rozdiel od niektorých konkurenčných produktov, ktoré môžu používať lacnejšie kolagénové peptidy,Platinum 100% Hydrolyzed Collagen používa kolagénové peptidy získané z viacerých zdrojov vrátane zvierat kŕmených ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Na rozdiel od niektorých konkurenčných produktov, ktoré môžu používať lacnejšie kolagénové peptidy,Platinum 100% Hydrolyzed Collagen používa kolagénové peptidy získané z viacerých zdrojov vrátane zvierat kŕmených trávou

Náš produkt obsahuje hydrolyzovaný kolagén typu I a III vrátane patentovaného FORTIGELU, ktorého vplyv na zdravie a pohyblivosť kĺbov bol predmetom viacerých štúdií.

Platinum 100% hydrolyzovaný kolagén neobsahuje kofeín, lepok, mliečne výrobky a arómy.

Platinum 100% hydrolyzovaný kolagén zvyšuje syntézu bielkovín vďaka širokému profilu aminokyselín, ako sú leucín, arginín a alanín.

Kolagénová formula:

  • Kolagén z viacerých zdrojov
  • Obsahuje kolagén typu I a III vrátane Fortigela
  • 22 g kolagénu a 20 g bielkovín v 2 porciách
  • bez chuti - takže si kolagén môžete primiešať do svojho obľúbeného nápoja.
  • Rozpustný vo vode a ľahko sa mieša
  • Bezlepkové

Odporúčané dávkovanie:

  • Rozmiešajte 1 až 2 odmerky denne vo vode alebo vo vašom obľúbenom nápoji.

Upozornenie. Vhodné najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za chyby spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty

Nie