MyoTec L-Citrulline 300g

Voľná forma aminokyseliny L-citrulínu získaná z rastlinného zdroja. Vlastnosti citrulínu sú veľmi dobre známe každému, kto sa orientuje na podporu výsledkov cvičenia. Je to prekurzor ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Voľná forma aminokyseliny L-citrulínu získaná z rastlinného zdroja. Vlastnosti citrulínu sú veľmi dobre známe každému, kto sa orientuje na podporu výsledkov cvičenia. Je to prekurzor arginínu, pričom L forma je pre telo využiteľnejšia ako citrulín malát.

Výrobok je vhodný pre:

  • posilňovanie svalových púmp
  • zvýšenie výkonu
  • odbúravanie kyseliny mliečnej
  • regenerácia, odstraňovanie odpadových dusíkatých látok

MyoTec Advantage Line

Ak je vaším hlavným cieľom kvalita, čistota a výber iba osvedčených a funkčných zložiek, nová línia MyoTec Advantage je určená práve vám. Cieľom produktov Advantage Line NIE je ponúkať všetko, čo je na trhu dostupné, s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, ako je to bežné u tzv. masových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať len zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj za cenu vyššej ceny. Kvalitu a zásady celého projektu garantuje čisto súkromná a 100 % nezávislá značka MyoTec.

Zloženie:

L-citrulínový prášok.

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešajte 2 g (1 vrchovatú čajovú lyžičku) vo vode alebo obľúbenej šťave. Užívajte 2-krát denne.

Všetko, čo potrebujete vedieť o citrulíne - dávkovanie, účinky,...!

Varovanie:

Nie je určené pre deti, dospievajúcich, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú, vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom (do 30 °C), suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným svetlom. Obal pevne zatvorte. Môže obsahovať stopy sušených orechov. Výrobok spĺňa parametre kategórie vegánskych výrobkov.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty