MyoTec Magnesium Citrate 300g

Instantný horčík v prášku s obsahom horčíka vo forme citrátu horečnatého - horčíka z organického zdroja. 1 dávka (4 g) obsahuje 600 mg horčíka ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Instantný horčík v prášku s obsahom horčíka vo forme citrátu horečnatého - horčíka z organického zdroja. 1 dávka (4 g) obsahuje 600 mg horčíka = 160 % odporúčanej dennej dávky. Horčík je nevyhnutnou látkou pre každého, kto je vystavený zvýšenej fyzickej záťaži.

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:

  • potlačenie únavy a vyčerpania
  • normálna funkcia svalov
  • normálne fungovanie nervového systému
  • dobrý fyzický a psychický stav

MyoTec Advantage Line

Ak je vaším hlavným cieľom kvalita, čistota a výber iba osvedčených a funkčných zložiek, nová línia MyoTec Advantage je určená práve vám. Cieľom produktov Advantage Line NIE je ponúkať všetko, čo je na trhu dostupné, s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, ako je to bežné u tzv. masových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať len zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj za cenu vyššej ceny. Kvalitu a zásady celého projektu garantuje čisto súkromná a 100 % nezávislá značka MyoTec.

Zložky

Zloženie v 1 dávke: 4 g citrátu horčíka obsahujú 600 mg horčíka (160 % odporúčanej dennej dávky).

Odporúčané dávkovanie:

  • Zmiešajte 4 g prášku (približne 1 vrchovatú čajovú lyžičku) s vodou alebo džúsom. Užívajte raz denne.

Upozornenie

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchom, chladnom a dobre vetranom prostredí. Nádobu pevne zatvorte. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Môže obsahovať stopy sušených orechov. Tento výrobok spĺňa parametre kategórie vegánskych výrobkov.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty