MyProtein Beta Alanine 500g

Beta alanín 500g Beta alanín je látka, ktorá podporuje tvorbu karnozínu vo svalovom tkanive. Beta alanín znižuje kyslosť svalových vlákien, čo vedie k zvýšeniu ich ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Beta alanín 500g

Beta alanín je látka, ktorá podporuje tvorbu karnozínu vo svalovom tkanive. Beta alanín znižuje kyslosť svalových vlákien, čo vedie k zvýšeniu ich výbušnej sily a výkonnosti počas cvičenia a tiež urýchľuje úplnú regeneráciu organizmu po tréningu.

Beta alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorú svalové bunky používajú na syntézu karnozínu. Karnozín sa nachádza vo vysokých koncentráciách v kostrovom svalstve, predovšetkým v najsilnejších svalových vláknach typu II so schopnosťou rýchlej kontrakcie. Zvyšovanie hladiny karnozínu prostredníctvom výživových doplnkov je medzi informovanými športovcami a kulturistami čoraz populárnejším postupom. Vyššie hladiny samotného karnozínu vo svalovom tkanive pomáhajú pozitívne regulovať svalové PH, a tým podporujú fyzický výkon. Pravidelným používaním sa znižuje svalová únava a postupne sa zvyšuje tréningový objem.

Beta alanín nespôsobuje zbytočné priberanie na váhe ani opuchy a neobsahuje stimulanty ani iné zložky alebo sýtiace látky, ktoré by bránili účinnému dávkovaniu na mieru.

Ideálne pre všetkých, ktorí sa venujú športom vyžadujúcim výbušnú silu, ako je šprint, silový tréning alebo box, a pre tých, ktorí sa venujú dlhodobému vytrvalostnému cvičeniu.

Hlavné výhody beta alanínu:

Prispieva k zvýšeniu fyzickej výkonnosti
Ideálne pre športy, pri ktorých sa vyžaduje výbušná sila
Pomáha zvyšovať fyzickú kondíciu

Zloženie:

100% beta alanín

Odporúčané dávkovanie:

  • Počas prvých 4 týždňov užívajte 2x denne, najlepšie medzi jedlami, potom dávku znížte na 1x denne.
  • Zmiešajte s ľubovoľným množstvom vody alebo iného nápoja podľa vlastného výberu.

Balenie: 500 g

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Varovanie:

Doplnok stravy vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Beta alanín môže spôsobiť mravčenie a škrabanie kože. Nie je to škodlivá reakcia, je pre telo prirodzená.

Upozornenie pre alergikov: alergény v zložkách výrobku sú zvýraznené tučným písmom .

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty