MyProtein Citrulline Malate 250g

MyProtein Citrulín malát 250g Citrulín a malát sú dve látky, ktoré sa veľmi dobre dopĺňajú a výskumy ukazujú, že zvyšujú vytrvalosť. Malát sa podieľa na ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

MyProtein Citrulín malát 250g

Citrulín a malát sú dve látky, ktoré sa veľmi dobre dopĺňajú a výskumy ukazujú, že zvyšujú vytrvalosť. Malát sa podieľa na zvyšovaní hladiny ATP (zvyšuje okamžité zásoby energie v tele) a citrulín znižuje tvorbu kyseliny mliečnej a amoniaku, čím predlžuje trvanie cvičenia a znižuje únavu a bolestivosť. Citrulín je prekurzorom arginínu a napomáha jeho produkcii.

Citrulín pomáha pri odstraňovaní toxínov: napríklad kyseliny mliečnej a amoniaku, ktoré sú vedľajšími produktmi intenzívnej fyzickej aktivity, metabolizmu bielkovín a katabolických stavov.

Zloženie

100% prášokcitrulínu malátu

Potraviny na špeciálne diétne použitie.

Určené na špeciálne diétne použitie. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Odporúčané dávkovanie:

  • Ako doplnok stravy odporúčame konzumovať 2-3 g dvakrát denne. Optimálne výsledky dosiahnete najlepšie ráno a 45 minút pred tréningom.
  • Najlepšie je konzumovať s obľúbeným množstvom vody alebo ovocnej šťavy.
  • Jedna plná odmerka obsahuje približne 3,5 g, dávkujte 2/3 odmerky s ľubovoľným množstvom vody alebo vášho obľúbeného nápoja

Výživové hodnoty

Veľkosť jednej porcie: 2 g
Počet porcií v balení: (250 g) 125
citrulín malát 2 g

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok stravy, nie náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty