Namaximum Acetyl L-Karnitin

Acetyl L-karnitín prášok Acetyl L-karnitín je acetylovaná forma L-karnitínu, dobre známeho a tradičného spaľovača tukov. Karnitín usmerňuje prechod mastných kyselín do buniek, kde sa premieňajú ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Acetyl L-karnitín prášok
Acetyl L-karnitín je acetylovaná forma L-karnitínu, dobre známeho a tradičného spaľovača tukov. Karnitín usmerňuje prechod mastných kyselín do buniek, kde sa premieňajú na energiu. Je potrebný počas cvičenia, pretože zvyšuje príjem kyslíka do svalov.

Výhodou acetyl L-karnitínu je, že v porovnaní s karnitín bázou a karnitín tartrátom je výrazne menej hygroskopický, a teda menej náchylný na zvlhnutie v prípade nesprávneho skladovania. Acetylová väzba má tiež veľmi účinnú schopnosť pôsobiť v mozgu, preto sa často používa ako účinný doplnok na zlepšenie kognitívnych vlastností mozgu, myslenia a pamäti.

L-karnitín je látka syntetizovaná z dvoch aminokyselín - lyzínu a metionínu a označuje sa ako najlepší spaľovač tukov.

Podporuje kvalitu spermií, pomáha spaľovať tuky, odďaľuje únavu, znižuje poškodenie svalov počas dlhých tréningov, zvyšuje vytrvalosť pri anaeróbnych aktivitách, pomáha pri koncentrácii a zlepšovaní pamäti a znižuje agresivitu.

Acetyl L-karnitín je najobľúbenejšia forma karnitínu. Ak vám prášková forma nevyhovuje, odporúčame vyskúšať náš acetylkarnitín v tabletách. Ponúkame aj iné formy karnitínu, L-karnitín base a L-karnitín tartrát.

Acetyl L-karnitín od Natural Nutrition je 100% čistý prášok. Do výrobkov Natural Nutrition nepridávame žiadne zbytočné prísady, étery ani konzervačné látky. Môžete si tak byť istí, že vaše telo dostáva len tú účinnú látku, ktorú potrebuje. Acetyl L-karnitín Natural Nutrition nie je geneticky modifikovaný. V spoločnosti Natural Nutrition máte istotu, že dlhodobo dostávate najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu.

Zloženie:

acetyl L-karnitín

Dávkovanie:

1/10 čajovej lyžičky (0,5 g) rozmiešajte vo vode a vypite 1-krát denne

Odporúčaná denná dávka: 500 mg

Zloženie:

Účinné látky v DDD (500 mg): acetyl L-karnitín 500 mg (referenčná hladina príjmu nie je definovaná)

Varovanie:

Tento výrobok nie je vhodný pre deti, osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Tento výživový doplnok by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla pri teplote 6-25 °C. Nevystavujte ho mrazu ani vlhkosti.

Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty