Nu3tion BCAA Instant 400g

BCAA (Branch Chained Amino Acids) sa používajú na označenie esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom L-leucín, L-izoleucín a L-valín. Tieto aminokyseliny zohrávajú veľmi dôležitú úlohu pri ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

BCAA (Branch Chained Amino Acids) sa používajú na označenie esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom L-leucín, L-izoleucín a L-valín. Tieto aminokyseliny zohrávajú veľmi dôležitú úlohu pri budovaní novej svalovej hmoty a zachovaní existujúcej svalovej hmoty. Podľa vedeckých štúdií je najdôležitejšou aminokyselinou leucín, ktorý môže zvýšiť syntézu bielkovín až o 33 %. Pomer aminokyselín 2:1:1 bol stanovený na základe rozsiahleho výskumu a je overený časom.

Instantné aminokyseliny BCAA od nu3tion sú instantizované so stopovým množstvom lecitínu a v porovnaní s bežnými aminokyselinami BCAA sa výborne rozpúšťajú vo vode. Vďaka tejto vlastnosti sa oveľa ľahšie konzumujú a môžete si ich pridať do nápojov okolo tréningu alebo počas neho. Za výhodnú cenu získate kvalitné aminokyseliny so širokým spektrom použitia.

Výhody používania

Užívanie aminokyselín BCAA prináša množstvo pozitívnych účinkov. Pomáhajú pri tvorbe, regenerácii a oprave poškodených svalových vlákien. Pomáhajú tiež zabrániť rozpadu svalov (katabolizmu). Najlepšie výsledky a využitie výhod aminokyselín BCAA je počas intenzívneho tréningu a diétneho obdobia.

BCAA možno využiť aj ako zdroj energie pre svaly, čo môže oddialiť nástup únavy. Keďže aminokyseliny BCAA, najmä izoleucín, sú spojené s obnovou zásob glykogénu, môžu mať priamy vplyv na hladinu energie a dlhodobý fyzický výkon.

Chuť a rozpustnosť

Aminokyseliny BCAA sú známe svojou horkou chuťou. Z tohto dôvodu odporúčame neochutené aminokyseliny BCAA okamžite ochutené dostupnými príchuťami. Vhodné sú najmä čerstvé ovocné príchute. BCAA instant od nu3tion sú skutočne instantné, rýchlo a úplne sa rozpúšťajú. Môžete sa o tom presvedčiť vo videu - Rozpustnosť nu3tion instantných BCAA.

Kvalita

Naše instantné aminokyseliny BCAA sú vyrobené s veľkým dôrazom na kvalitu, rovnako ako všetky produkty nu3tion. Každý výrobok musí pred zaradením do výrobného procesu prejsť testovaním a nie je to inak ani v prípade instantných aminokyselín BCAA. Konečný výrobok sa vyrába priamo v podniku s prísnymi hygienickými pravidlami a veľkou presnosťou. To zaručuje, že konečný produkt je najvyššej kvality. K dispozícii je aj osvedčenie o analýze, ktoré iné spoločnosti nezverejňujú.

Zložky

L-leucín, L-izoleucín, L-valín v pomere 2:1:1, instantizované so stopovým množstvom sójového lecitínu, vo forme prášku

Alergény: sója (instantizovaná so stopovým množstvom sójového lecitínu)

Dávkovanie

Užívanie instantných aminokyselín BCAA je jednoduché, stačí ich rozpustiť vo vode. Zvyčajná dávka je 10 g. Najdôležitejšie je užívať BCAA pred a počas tréningu. Môžete ich však užívať aj po tréningu alebo kedykoľvek počas dňa. Niektorí športovci radi popíjajú BCAA počas celého dňa, čím si zabezpečujú stály prísun aminokyselín do svalov. Použitie okamžitých aminokyselín BCAA je najdôležitejšie počas diéty, aby sa zabránilo rozpadu svalových vlákien alebo počas obdobia intenzívneho tréningu.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty