Nu3tion HMB 400g

HMB zlepšuje regeneráciu svalov a zabraňuje katabolizmu bielkovín v situáciách, keď sú svaly ohrozené, Presný princíp, ktorý vysvetľuje pôsobenie HMB v tele, zatiaľ ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

HMB zlepšuje regeneráciu svalov a zabraňuje katabolizmu bielkovín v situáciách, keď sú svaly ohrozené,

Presný princíp, ktorý vysvetľuje pôsobenie HMB v tele, zatiaľ nie je známy. Vykonalo sa však mnoho vedeckých štúdií. Väčšina z nich dospela k záveru, že HMB je veľmi účinný doplnok. Avšak len vtedy, ak je vaše telo vystavené väčšej fyzickej aktivite. Inými slovami, ak nešportujete, HMB je pre vás úplne zbytočný a nefunkčný.

Nu3tion HMB v bodoch:

  • Zlepšené zotavenie
  • Prevencia protekatabolizmu
  • Zvyšovanie svalovej hmoty
  • Doplnok stravy bez pridaných chemikálií alebo konzervačných látok
  • Dobrá cena
  • Zníženie hladiny LDL cholesterolu

Pre koho je HMB určený?

Vzhľadom na vykonané štúdie je zrejmé, že HMM je doplnok vhodný len pre športovcov. Jeho používanie nemá žiadne vedľajšie alebo nežiaduce účinky, a preto ho môže užívať úplne každý. Niektoré zahraničné štúdie ukázali, že účinok je rovnaký na mužov aj ženy, deti aj dospelých

Zloženie:

Najviac zastúpenou zložkou je HMB - tvorí 84 % tejto zmesi. Druhou a poslednou zložkou je vápnik, ktorý tvorí celých 15 % výrobku. Nenájdete tu žiadne zbytočné prísady, farbivá, konzervačné látky, plnidlá ani iné chemikálie

Výživové hodnoty:

V 100 g výrobku je 99 g bielkovín, žiadne cukry ani tuky

Energia: 1495kJ/357kcal, bielkoviny: 84g, sacharidy: 0, tuky: 0

Ako dávkovať HMB?

Výrobca uvádza dávkovanie jeden až tri gramy približne 30 minút pred tréningom. Dávku je však možné podať kedykoľvek počas dňa. Väčšina vedeckých štúdií sa prikláňa skôr k dávke 3 g, ale závisí to od hmotnosti športovca a intenzity tréningu. Športovci nad 100 kg môžu užívať aj dvojnásobnú dávku.

Aká je chuť a rozpustnosť HMB?

Rovnako ako väčšina produktov spoločnosti Nu3tion je HMB veľmi dobre rozpustný, ale jeho chuť je mierne horká. Ak je pre vás ťažké dostať tento doplnok do seba samostatne, môžete ho rozmiešať v ovocnej šťave alebo inom sladenom nápoji.

Varovanie:

Tento doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je náhradou výživového doplnku. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Skladujte pri izbovej teplote.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty