Nu3tion Kloubní výživa 1000g

Kĺbová výživa Nu3tion poskytuje ochranu všetkým kĺbom, väzom a chrupavkám. Celý doplnok je zmesou iba dvoch látok. Niekomu sa to môže zdať málo, ale opak ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Kĺbová výživa Nu3tion poskytuje ochranu všetkým kĺbom, väzom a chrupavkám. Celý doplnok je zmesou iba dvoch látok. Niekomu sa to môže zdať málo, ale opak je pravdou. Neobsahuje žiadne neúčinné látky, ktoré by v konečnom výrobku len zaberali miesto. Zmes dvoch osvedčených látok v optimálne vyváženom pomere je presne to, čo vaše kĺby potrebujú.

Nu3tion kĺbovej výživy v bodoch:

  • ochrana šliach a kĺbov
  • zdravé chrupavky
  • osvedčená zmes glukosamínu a kolagénu
  • príjemné ceny

Pre koho je kĺbová výživa určená?

Kĺbová výživa je vhodná pre všetkých športovcov, ktorí zaťažujú svoje kĺby - od atlétov cez hokejistov až po kulturistov. Samozrejme, je vhodný aj pre nešportovcov, ktorí majú problémy s kĺbmi alebo sa im chcú v budúcnosti vyhnúť.

Všetko, čo potrebujete vedieť o kĺbovej výžive (rôzne formy, účinky,...)

Zloženie:

  • Hydrolyzovaný bravčový kolagén 87%, glukosamín sulfát 2KCl 13%, práškový

Táto zmes sa skladá z dvoch úplne osvedčených látok - glukozamínu a kolagénu. Glukosamín má veľmi pozitívny účinok pri liečbe zápalov šliach a kĺbov, pri liečbe artritídy a osteoporózy a pri zastavení úbytku kĺbovej chrupavky. Kolagén zabezpečuje správnu funkciu väziva, pružnosť pokožky, zdravé vlasy, nechty a zuby. Je to základný proteín v tele všetkých cicavcov. Obe látky spolu vytvárajú veľmi účinnú zmes, ktorá sa môže používať preventívne, ale aj pri bolestiach kĺbov.

Ako sa dávkuje kĺbová výživa?

Optimálna denná dávka je 13,5 g účinnej zmesi (jedna vrchovatá polievková lyžica). Minimálna dĺžka používania je 4 až 6 týždňov. Po uplynutí tejto doby prestaňte doplnok užívať na mesiac a potom môžete začať znova. Odporúčanú dávku zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie

Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním. Skladujte na suchom a teplom mieste, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu ani mrazu.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty