Nutrend Voltage energy bar 65 Gramů

Môžete bez obáv tvrdo drieť a postupne sa približovať k zvolenému cieľu. Energia zbalená do tyčinky VOLTAGE ENERGY BAR vám pomôže zdolať prekážky, ktoré vás ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Môžete bez obáv tvrdo drieť a postupne sa približovať k zvolenému cieľu. Energia zbalená do tyčinky VOLTAGE ENERGY BAR vám pomôže zdolať prekážky, ktoré vás od neho ešte delí.

Táto výnimočná energetická tyčinka je zložená tak zo sacharidov s rýchlym vstrebávaním, určených pre okamžité doplnenie energie (polyméry glukózy), tak zo sacharidov s postupným uvoľňovaním glukózy, sčasti zastúpených ovsenými otrubami a sčasti disacharidmi izomaltulózou (PalatinoseTM), ktorá vyniká svojím nízkym glykemickým indexom ( GI 32). Tyčinka je ďalej obohatená o vitamín C a vitamín E, ktoré spolu so zinkom prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. VOLTAGE ENERGY BAR v sebe kombinuje skvelú chuť a ideálnu formu energie!

V bodoch:

  • cereálna tyčinka postavená na báze obilných vločiek
  • zasýtia vás
  • isomaltulóza (Palatinose ™) - postupne vstrebateľný sacharid
  • vitamín C a E - antioxidanty
  • zinok

Odporúčané dávkovanie:

  • pre doplnenie energie pred a v priebehu dlhodobej pohybovej aktivity.

Použitie:

  • po rozbalení je výrobok určený na okamžitú spotrebu.

Upozornenie: Cereálna tyčinka obohatená o vitamíny C, E a zinok. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty