Nutrex Lipo 6 Black 120 kapslí

LIPO 6 BLACK je najpredávanejší spaľovač tukov na svetovom trhu. Základom úspechu je samozrejme upravená strava, pravidelný pohyb a kvalitný doplnok na redukciu telesného tuku, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

LIPO 6 BLACK je najpredávanejší spaľovač tukov na svetovom trhu. Základom úspechu je samozrejme upravená strava, pravidelný pohyb a kvalitný doplnok na redukciu telesného tuku, ktorým je Nutrex LIPO 6 BLACK.

Je vhodný pre každého, pretože gramáž s účinnými látkami je stanovená aj pre menej aktívnych športovcov. Vďaka technológii tekutých kapsúl dosahuje vynikajúcu absorpciu a veľmi rýchle výsledky pri znižovaní telesného tuku.

Lipo 6 Black od spoločnosti Nutrex bol vyvinutý po úspechu ich prvého spaľovača tukov Nutrex Lipo 6. Lipo 6 Black sa od pôvodného produktu líši 2-krát silnejšími zložkami, ktoré obsahuje. Vylepšený vzorec, ktorý funguje rýchlejšie a samozrejme rýchlejšie horí. Je vhodný pre všetkých, ktorí chcú efektívne a rýchlo schudnúť. Samozrejme, pre rýchlejší účinok a vyššiu účinnosť je dôležitá aj upravená strava a cvičenie. Je postavený na báze kofeínu.

Lipo 6 čierna v bodoch:

  • Ideálny spaľovač tukov pre mužov a ženy na novej úrovni
  • Technológia tekutých kapsúl pre lepšiu absorpciu
  • Zabezpečuje rýchle a účinné spaľovanie tukov
  • Kontroluje chuť do jedla
  • Urýchľuje metabolizmus
  • Účinne pôsobí v problémových oblastiach, pre ženy aj mužov
  • Vytvára silnú termogenézu, ktorá vedie k celkovému úbytku tuku
  • 2x silnejší tyronín

Lipo 6 Black sa okrem iného umiestnil na 10. mieste v našom rebríčku 10 najlepších spaľovačov tukov na trhu pre mužov aj ženy.

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly ráno a 3 popoludní. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov by sa Lipo 6 Black nemal užívať s jedlom. Užívajte aspoň 30 minút pred jedlom.

výživové hodnoty

Výživové hodnoty 1 dávka (3 kapsule)
Theobroma Cacao (semená) 208,5 mg
Bezvodý kofeín 200 mg
Camello Kutcha (TeaCrine) 50 mg
Citrus aurantium (ovocie) 40 mg
Coleus forskohlii (koreň) 25 mg
Piper nigrum (ovocie) 5 mg

Ďalšie zložky:

Glycerín, voda, hypromelóza, titán, farbivo (červená Allura (E129)), farbivo (brilantná modrá FCF (E133)), farbivo (žltá Sunset (E110)).

Upozornenie

Potraviny určené na osobitné výživové účely. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. LIPO-6 Black nie je určený na použitie osobami mladšími ako 21 rokov. Nepoužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Nikdy neprekračujte maximálne odporúčané dávkovanie. Neužívajte Synefrín, kofeín z iných zdrojov vrátane kávy, čaju, sódy a iných výživových doplnkov alebo liekov. Tento produkt obsahuje kofeín. Ak užívate lieky vrátane inhibítorov MAO, antidepresív, aspirínu, liekov alebo výrobkov obsahujúcich fenylefrín, efedrín, pseudoefedrín alebo iných, poraďte sa pred použitím s lekárom. Ak máte ochorenie srdca, pečene, obličiek alebo štítnej žľazy, duševné poruchy, ťažkosti s močením, cukrovku, vysoký krvný tlak, srdcovú arytmiu, časté bolesti hlavy, zväčšenú prostatu alebo cukrovku, poraďte sa pred použitím s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty