Nutrisslim Chlorella Tablets - 125g

Nutrisslim Chlorella Tablets Chlorella je jednobunková zelená riasa patriaca medzi najstaršie organizmy na planéte so schopnosťou fotosyntézy. Pôvodne pochádza z Ázie a je veľmi cenená ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Nutrisslim Chlorella Tablets

Chlorella je jednobunková zelená riasa patriaca medzi najstaršie organizmy na planéte so schopnosťou fotosyntézy. Pôvodne pochádza z Ázie a je veľmi cenená pre vysoký obsah bielkovín a celej rady ďalších živín. Po vysušení obsahuje 45% bielkovín, 20% tukov, 5% vlákniny a 10% vitamínov a minerálov. Pri dnešnej veľkoprodukcii sa pestuje vo veľkých okrúhlych rybníkoch, ktorých vody musia byť bohaté na minerály.

Spirulinu a chlorellu možno bez obáv konzumovať aj vo forme tabliet - majú prirodzenú schopnosť držať tvar, preto pri výrobe nemusí byť použité žiadne spojivo.

Vhodné pre všetkých orientovaných na: 

  • Získanie silného antioxidantu (chlorella je najväčším zdrojom chlorofylu)
  • Získanie bohatého zdroja bielkovín
  • Získanie účinného probiotiká
  • Zvýšenie psychickej i fyzickej kondície

Balenie

125 g

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 12 až 40 tabliet denne (1 tableta zodpovedá 250 mg). Určené množstvo užívajte v niekoľkých dávkach v priebehu dňa, zapite vodou. Denná dávka 40 tabliet zodpovedá použitiu 10 g chlorelly.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Vhodné pre vegánov. Krajina pôvodu: Čína.

Zloženie

Chlorella (Chlorella vulgaris) 250 mg.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty