NutriWorks EAA 500g

EAA - Komplexná zmes voľných foriem esenciálnych aminokyselín + L-citrulín-DL malát, všetko bez použitia umelých sladidiel. EAA V BODOCH: Komplexná zmes EAA Prísada L-citrulínu-DL ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

EAA - Komplexná zmes voľných foriem esenciálnych aminokyselín + L-citrulín-DL malát, všetko bez použitia umelých sladidiel.

EAA V BODOCH:

  • Komplexná zmes EAA
  • Prísada L-citrulínu-DL malátu = bonus pre tvrdo trénované svaly
  • Vyvážená chuť, ľahká konzumácia
  • Neobsahuje umelé sladidlá

Esenciálne aminokyseliny (EAA) si telo nedokáže vytvoriť samo, preto sa musia konzumovať ako súčasť stravy. EAA zahŕňajú BCAA + ďalšie aminokyseliny. Výsledkom je potom oveľa vyššia účinnosť. Možno ich odporučiť počas tréningu alebo po ňom na podporu regenerácie, budovanie svalovej hmoty a oddialenie únavy.

VEAA Nutriworks je pridaný citrulín malát, ktorý sa tiež zameriava na oblasť svalovej únavy a tiež na zvýšenie maximalizácie výkonu. Výrobok neobsahuje žiadne umelé sladidlá ani prísady, je sladený len glykozidmi steviolu alebo je ponúkaný v prírodnej verzii. EAA Nutriworks sú ideálnou podporou aktívneho životného štýlu.

Výrobok je vhodný pre:

  • Podpora rastu svalov
  • Podpora obnovy
  • Podpora výkonu
  • Podpora aktívneho životného štýlu

Odporúčané dávkovanie:

  • V šejkri zmiešajte 13 g (približne 1 kopcovitá odmerka) s 3 dl vody. Pitie počas tréningu. Po použití veko nádoby opäť pevne zatvorte, výrobok je citlivý na vlhkosť.

Balenie: 500 g

Výživové hodnoty:

EAA
11 g* (1 porcia)
L-leucín
3000 mg
L-izoleucín
1000 mg
L-Valín
1000 mg
L-treonín
400 mg
L-metionín
400 mg
L-Lyzín
400 mg
L-fenylalanín
400 mg
L-tryptofán
100 mg
L-citrulín-DL-malát
1000 mg
- z toho L-citrulín
600 mg

*11 g zodpovedá jednej dávke. Balenie obsahuje celkovo 45 dávok

** Výživové údaje sú založené na variante s tropickým ovocím, výživové hodnoty sa môžu líšiť pri výbere inej príchute.

Zloženie:

aminokyseliny (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, L-treonín, L-metionín, L-lyzín, L-fenylalanín, L-tryptofán, L-citrulín-DL-malát), regulátor kyslosti (kyselina jablčná), ovocná aróma, sladidlo glykozidy steviolu.

Varovanie:

Výživový doplnok so sladidlami. Vhodné najmä pre športovcov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty