NutriWorks L-Carnitine 200g

L-karnitín je špecifická aminokyselina, ktorá podporuje metabolizmus tukov v ľudskom tele = tzv. lipotropný účinok. Karnitín pomáha ľudskému telu výrazne zvýšiť produkciu energie z tukov, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

L-karnitín je špecifická aminokyselina, ktorá podporuje metabolizmus tukov v ľudskom tele = tzv. lipotropný účinok. Karnitín pomáha ľudskému telu výrazne zvýšiť produkciu energie z tukov, podáva sa pred tréningom, je vhodný pre všetkých jedincov, ktorých cieľom je predchádzať riziku svalového zranenia a chrániť svalovú hmotu. Účinok L-karnitínu spočíva v prenose mastných kyselín do svalových buniek, kde sa spaľujú na energiu.

L-karnitín-L-tartrát je zlúčenina karnitínu a kyseliny vínnej (tartrát = vínan, soľ kyseliny vínnej), ktorá obsahuje 65 % karnitínu a 35 % kyseliny vínnej. Organická väzba karnitínu na kyselinu vínnu umožňuje jeho použitie v objemovej forme bez použitia umelých sladidiel a iných neprirodzených balastných prísad.

Kyselina vínna je prirodzene sa vyskytujúca organická kyselina, ktorá sa v prírode nachádza na mnohých miestach, ale jej hlavným zdrojom je vinič. Kyselina vínna patrí medzi tzv. alfa-hydroxykyseliny a jej hlavnou výhodou je silný antioxidačný účinok. Spolu s ďalšou prirodzene sa vyskytujúcou organickou kyselinou, kyselinou citrónovou, sa často používa aj ako chelatačné činidlo, ktoré je pre telo prirodzené

Body

  • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  • Čistá, okamžitá forma
  • Neobsahuje umelé sladidlá

Zameranie

  • Strata a spaľovanie tukov
  • Vytrvalostný výkon
  • Kardiovaskulárny systém
  • Prevencia poškodenia svalových vlákien
  • Podpora aktívneho životného štýlu

Značka Nutriworks

Mladá, úspešná a veľmi dynamická. Takto možno charakterizovať Nutriworks, fínsku značku z krajiny tisícich jazier. Celková koncepcia značky, ktorá bola založená v Helsinkách v roku 2009, je založená na modernom a etickom prístupe k športovej výžive v súvislosti s najnovšími trendmi a zdravým životným štýlom.

Projekt značky vznikol aj ako reakcia na rastúci tzv. mainstreamový trend lacnej športovej výživy veľmi nízkej kvality

NutriWorks tak predstavuje profesionálny koncept športovej výživy určený predovšetkým pre športové kluby, výživových poradcov a špecializovaných predajcov. Všetky výrobky sa vyrábajú vo Fínsku a Švédsku v súlade s najvyššími normami kvality.

Hlavnou filozofiou značky je maximálna možná kvalita, funkčnosť, jednoduchosť a prijateľná cena. Tovar sa ponúka v dvoch líniách - biela línia je navrhnutá bez použitia umelých sladidiel a čierna línia s minimalizovaným obsahom umelých sladidiel.

Výživové hodnoty:

2 g (3 odmerky)

L-karnitín tartrát

2 g

z toho L-karnitín

1,3 g

Zloženie:

L-karnitín tartrát, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 2 g (približne 3 odmerky) denne. Zmiešajte prášok s tekutinou, smoothie alebo ho pridajte do studeného jedla.

Upozornenia:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dávku. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty