Reflex Nutrition Omega 3 90 kapslí

Omega 3 od spoločnosti Reflex Nutrition sú výnimočným zdrojom nenasýtených mastných kyselín s vysokým obsahom EPA a DHA, ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenej ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Omega 3 od spoločnosti Reflex Nutrition sú výnimočným zdrojom nenasýtených mastných kyselín s vysokým obsahom EPA a DHA, ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenej strave. Hlavnou vlastnosťou je farmaceutická kvalita bez ťažkých kovov a iných kontaminantov.

Výživové hodnoty:

Počet porcií v balení: 22 1 kapsula obsahuje
Energetické hodnoty 38kj / 9kcal
Koncentrát rybieho oleja 1.000mg
EPA ( kyselina eocosapentaenová ) 330 mg
DHA ( kyselina dokozahexánová ) 220 mg
Vitamín E 5iu ( 34 % dennej dávky E.C. )

Čím sa Reflex Omega 3 líši od konkurencie?

Keďže omega 3 mastné kyseliny pochádzajú z prírodných zdrojov, ich obsah v doplnkoch stravy sa môže líšiť v závislosti od zdroja a spôsobu spracovania. Kontaminácia má veľký vplyv. V rybách sa môžu nachádzať toxíny ako ortuť, dioxíny a PCB, ktoré sú škodlivé pre naše zdravie. Dôležité je, že spoločnosť Reflex Nutrition používa postupy, ktoré zabezpečujú, že každá šarža prípravku Reflex Omega 3 Fatty Acids je skontrolovaná na všetky kontaminanty, takže môžete byť úplne pokojní.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly 2-krát denne počas jedla alebo podľa odporúčania lekára.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty