PEScience High Volume 252 g

PEScience prichádza s predtréningovou pumpou, ktorá zlepší svalovú vytrvalosť, prekrvenie a napumpovanie High Volume je produkt bez kofeínu, ktorý vám dlhodobo dodá objem. L-citrulín, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

PEScience prichádza s predtréningovou pumpou, ktorá zlepší svalovú vytrvalosť, prekrvenie a napumpovanie

High Volume je produkt bez kofeínu, ktorý vám dlhodobo dodá objem.

L-citrulín, ktorý je jednou z najlepších NO zložiek na trhu v produktoch na zvýšenie objemu, ale stále sa používa v malých dávkach alebo v kombinácii s L-malátom. Bez dôvodu! L-malát nemá schopnosť zvyšovať NO."Vysoký objem", ktorý zodpovedá obsahu citrulínu v 8 gramoch citrulín-malátu!

Intenzívne a dlhotrvajúce napumpovanie vďaka vysokému objemu ponúka výhody v podobe lepšej svalovej vytrvalosti počas tréningu alebo lepšieho prísunu živín do svalov po tréningu. Hoci sa odporúča používať ho pred tréningom, môžete ho použiť aj v netréningové dni, aby ste dosiahli plný, žilnatý vzhľad. Je vhodný pre mužov aj ženy, pre fázu zväčšovania objemu aj fázu odstraňovania pruhov.

Vysoký počet bodov:

  • NO produkt s veľkou dávkou citrulínu
  • bez kofeínu
  • vhodné pre mužov aj ženy

Výživové hodnoty:

Výživové informácie
14 g
Vitamín C
250 mg (313 % RHP*)
L-citrulín
5000 mg
Performance Pump Matrix -
taurín, 65% glycerol (HydroMAX™),
Ferula Asafoetida (ľalia čertova)
(extrakt z koreňa) (95% kyselina ferulová)
3750 mg
Dusičnan arginínu (NO3-T™)
2000 mg

Zloženie:

Paradise Cooler Zloženie: prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, oxid kremičitý, acesulfam K, sukralóza, stearan horečnatý, farbivá (FD&C Yellow 5, FD&C Yellow 6, FD&C Red 40).

Zloženie malinovej limonády: prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam K, koncentrát šťavy z červenej repy.

Zloženie cukrovej v aty: prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam K, prášok z koncentrátu červenej repy.

Odporúčané dávkovanie

1 dávka = 2 odmerky (14 g) zmiešané s 200-300 ml vody.

252gbalenie

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Upozornenie: Doplnok stravy so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty