PEScience Vegan Select Protein 918g

PEScience Vegan Select Protein (140g-170g) - (203g-217g) - (756g-918g) "Select Vegan" používa zmes dvoch vysokokvalitných rastlinných zdrojov bielkovín. Proteín z hnedej ryže a hrachový proteín. ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

PEScience Vegan Select Protein (140g-170g) - (203g-217g) - (756g-918g)

"Select Vegan" používa zmes dvoch vysokokvalitných rastlinných zdrojov bielkovín. Proteín z hnedej ryže a hrachový proteín. Oba zdroje vyšli najlepšie v klinickom testovaní na ľuďoch z hľadiska účinkov na zvýšenie svalovej hmoty.

Hráškový proteín Select Vegan sa vyznačuje jemnou chuťou a štruktúrou. Ďalším proteínom, ktorý je súčasťou"Select Vegan", je proteín z hnedej ryže. Tieto dva proteíny sa navzájom veľmi dobre dopĺňajú. Tam, kde je aminokyselinový profil hrachovej bielkoviny najslabší, je profil ryžovej bielkoviny najsilnejší. Kombináciou týchto dvoch bielkovín sa dosiahne aminokyselinový profil, ktorý je takmer identický s mliečnou alebo vaječnou bielkovinou.

Prevažná väčšina vegánskych bielkovín je chuťovo nevýrazná. Na dosiahnutie lahodnej chuti je totiž potrebná konzumácia najkvalitnejších surovín. Select Vegan Protein je sladený iba stéviou

Výhody:

  • zdroj bielkovín na rastlinnej báze
  • kombinácia hrachového proteínu a proteínu z hnedej ryže
  • výnimočne chutné
  • minimálne zložky
  • sladené stéviou

Výživové údaje:

Výživové hodnoty sa môžu mierne líšiť v závislosti od príchute.

Veľkosť porcie: 1 odmerka (28 g - 34 g) (v závislosti od príchute)

Balenie: 140 g-150 g, 203 g-217 g (v závislosti od príchute)

5, 7porcií v balení

100 g
29 g
Energetická hodnota
1189 kJ / 345 kcal
420 kJ / 100 kcal
Tuky
0 g
0 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny
0 g
0 g
Sacharidy
10,3 g
3 g
- z toho cukry
3,44 g
1 g
Vlákno
0 g
0 g
Proteín
68,9 g
20 g
Cholesterol
0 mg
0 mg
Sodík
660 mg
210 mg

Zloženie:

Vanilková príchuť: hrachový proteínový koncentrát, proteínový koncentrát z hnedej ryže, prírodná aróma, extrakt zo stévie, soľ, guarová guma.

Príchuť Wild Berry: hrachový proteínový koncentrát, proteínový koncentrát z hnedej ryže, prírodná aróma, sušené jahody (glukózový sirup (bez lepku), jahody, fruktóza, modifikovaný zemiakový škrob, alginát vápenatý), prášok z červenej repy, kyselina citrónová, guarová guma, extrakt zo stévie, akáciová guma, kyselina jablčná.

Príchuť arašidového masla: hrachový proteínový koncentrát, proteínový koncentrát z hnedej ryže, arašidová múka, prírodná aróma, soľ, extrakt zo stévie, guarová guma.

Škoricová príchuť: hrachový proteínový koncentrát, proteínový koncentrát z hnedej ryže, prírodná aróma, extrakt zo stévie, soľ, guarová guma.

Odporúčané dávkovanie:

 • Zmiešajte 1 odmerku s 290 - 350 ml vody alebo mlieka a konzumujte ako súčasť denného príjmu bielkovín.

140 g-150 g, 203 g-217g

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Varovanie:

Upozornenie: Výživový doplnok so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Upozornenie na alergie

Upozornenie: Pre hmotnosti140-170 g, ktoré obsahujú 5 porcií, dostanete vo vrecku. Pre hmotnosti 203-217 g, ktoré obsahujú 7 dávok, ktoré dostanete v škatuli.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty