Czech Virus ProBio7 Whey Protein 2250g

Probio7 Whey Protein je vysokokvalitný 100% srvátkový proteín. 77% obsah bielkovín, vysoký obsah L-glutamínu a BCAA zaručujú ideálnu výživu pre namáhané svaly. Srvátkový proteín Probio7 ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Probio7 Whey Protein je vysokokvalitný 100% srvátkový proteín. 77% obsah bielkovín, vysoký obsah L-glutamínu a BCAA zaručujú ideálnu výživu pre namáhané svaly. Srvátkový proteín Probio7 sa skladá z ultrafiltračne spracovaného srvátkového koncentrátu s plne odhaleným zložením. K tomuto maximálne čistému a využiteľnému proteínu sme pridali zmes 7 probiotík INTOLAC Plus, ktoré pri pravidelnom užívaní pomáhajú pri trávení laktózy. Ide o šikovnú kombináciu pre maximálnu využiteľnosť bez nežiaducich látok (plnidlá, zahusťovadlá atď.).

Výhody produktu:

  • Čistý srvátkový koncentrát s prídavkom 7 probiotík (INTOLAC Plus)
  • 23 g bielkovín v jednej dávke, vysoký obsah BCAA a L-glutamínu
  • 2250 g, 75 porcií

Pre koho je ProBio7 vhodný?

Je určený pre tých, ktorí nemôžu získať dostatok bielkovín z bežnej stravy na budovanie svalovej hmoty. Optimálne množstvo bielkovín je veľmi individuálne a závisí aj od vášho cieľa (iné množstvo bude pre muža, ktorý chce nabrať svalovú hmotu, a iné pre ženu, ktorá chce stratiť telesný tuk), ale vo všeobecnosti môžeme povedať, že by sme mali prijímať približne 2-2,5 g na kilogram telesnej hmotnosti denne. Probio7 Whey Protein pri pravidelnom užívaní napomáha tráveniu laktózy a tým zlepšuje využiteľnosť proteínu (pozor, výrobok obsahuje laktózu a nie je vhodný pre ľudí s intoleranciou laktózy).

Ako sa proteín ProBio7 vyrába?

Ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát Náš srvátkový proteín Probio7 sa vyrába pomocou výrobnej technológie nazývanej ultrafiltrácia. Ide o veľmi šetrnú metódu, pri ktorej sa bielkoviny filtrujú pri nízkych teplotách, pričom sa zachovávajú cenné primárne bielkovinové zložky: beta-laktoglobulín, alfa-laktoglobulín, sérový albumín, imunoglobulín, glykomakropeptid, laktoferín. Tento výrobný proces neobsahuje žiadne chemikálie.

INTOLAC Plus Zmes 7 profesionálne pripravených probiotík, ktoré pomáhajú pri trávení laktózy a lepšom využití bielkovín.

Bez chemických látok Výroba srvátkového proteínu Probio7 je založená na technológii výroby šetrnej k životnému prostrediu.

Výživové hodnoty:

V 100 g
Energetická hodnota 346 kcal / 1450 kj
Tuk 6,5 g
- z toho nasýtené 4,4 g
Sacharidy 4,9 g
- z toho cukry 4,7 g
Proteín 77,0 g
Soľ 0,2 g*

Spektrum aminokyselín:

Aminokyseliny Obsah %
Alanín 4,28
Arginín 2,27
Kyselina asparágová 9,39
Cystín 4,74
Kyselina glutámová 16,12
Glycín 1,52
Histidín 1,49
Izoleucín* 4,91
Leucín* 8,78
Lyzín 8,36
Metionín 2,8

Aké je zloženie proteínu ProBio7?

Srvátkový koncentrát (100 % bielkovinový produkt) Najaktívnejšia forma srvátkových bielkovín. Vysoká biologická hodnota a rýchla absorpcia.

INTOLAC Plus - Probiotická zmes INTOLAC Plus obsahuje: Bacillus coagulans, Bacillus subtilis, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus.

Príchuť: Použili sme len prírodné príchute, do čokolády sme použili malé množstvo kakaa (1 % výrobku)!

Vanilková príchuť - prírodná vanilková príchuť

Čokoládová príchuť - prírodná čokoládová príchuť

Príchuť kokos - prírodná kokosová príchuť

Steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu). Steviol-glykozidy sú 300-krát sladšie ako cukor.

Sukralóza: Náhradné sladidlo 600-krát sladšie ako cukor, nízkokalorické s veľmi nízkym glykemickým indexom. Vysoko stabilný voči teplote a nízkemu pH v kyslých potravinách. Stimuluje rast probiotických baktérií v tenkom čreve. Hoci sa vyrába synteticky, považuje sa za najbezpečnejšie zámerné sladidlo (nie je kontroverzný v súvislosti s rakovinou ako aspartám, cyklamát sodný, acesulfám draselný

Odporúčané dávkovanie:

  • Rozmiešajte 1 dávku (30 g) v 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Použite mixér alebo šejker. V závislosti od vašej dennej potreby bielkovín si dajte 2-3 porcie denne.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Alergény: laktóza, mliečne bielkoviny, sója.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty