Prom-IN Creatine HCL 240 tablet

Kreatín HCL je extrémne vstrebateľná forma kreatínu, ktorá poskytuje všetky výhody kreatínu bez vedľajších účinkov, ako sú nadúvanie, zadržiavanie vody alebo kŕče ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Kreatín HCL je extrémne vstrebateľná forma kreatínu, ktorá poskytuje všetky výhody kreatínu bez vedľajších účinkov, ako sú nadúvanie, zadržiavanie vody alebo kŕče

Prom-IN Creatine HCL: revolučná forma kreatínu, ktorá nahradí monohydrát? (Recenzia)

Kreatín HCL vďačí za svoje jedinečné vlastnosti výrobnému procesu, pri ktorom sa pridaním hydrochloridu vytvára z bežnej molekuly špecifická zlúčenina. To zvyšuje jeho rozpustnosť a biologickú dostupnosť. Jeho veľkou výhodou je, že sa ľahko vstrebáva do tela, a preto nevyžaduje konzumáciu sacharidov.

V bodoch:

  • výnimočná absorpcia a stabilita
  • výborná rozpustnosť
  • výrazne nižšia dávka
  • nespôsobuje zadržiavanie vody v podkoží

Odporúčané dávkovanie:

  • užívajte 2 kapsule denne po tréningu s dostatočným množstvom vody.

Výživové hodnoty:

1 kapsula v porcii 2 kapsúl
Kreatín hydrochlorid 700 mg 1400 mg

Zloženie:

kreatín hydrochlorid, priehľadná želatínová kapsula, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý

Varovanie

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzatvorené, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Doplnok stravy. Nevhodné pre osoby trpiace precitlivenosťou na kofeín. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Alergény:

Neobsahuje

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty