PROM-IN Pentha Pro Complete 2500g

Pentha pro complete® je kompletná zmes bielkovín a sacharidov z prírodných zdrojov. Okrem toho je výrobok obohatený o celý rad funkčných zložiek ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Pentha pro complete® je kompletná zmes bielkovín a sacharidov z prírodných zdrojov. Okrem toho je výrobok obohatený o celý rad funkčných zložiek

Prom-IN Pentha Pro Complete: Kompletné jedlo v dvoch odmerkách (Recenzia)

Zmes bielkovín:

 • 50 % obsahu bielkovín tvoria srvátkové bielkoviny spracované najšetrnejšou metódou krížovej mikrofiltrácie (CFM), ktorej výsledkom sú bielkoviny s úplne neporušenou štruktúrou.
 • 5 % obsahu bielkovín tvoria patentované srvátkové peptidy, ktoré stimulujú trávenie a urýchľujú proces regenerácie.
 • 35 % obsahu bielkovín tvor í najdrahší, ale zároveň najsľubnejší zdroj bielkovín v strave, a to izolát mliečnych bielkovín, ktorý je zdrojom micelárneho kazeínu v čisto prírodnej forme. Zdravotné výhody tohto zdroja bielkovín ďaleko presahujú rámec športu.
 • Nakoniec zmes dopĺňa vaječný albumín s 10 % obsahom bielkovín, ktorý je ako jediný zo všetkých zdrojov bielkovín tepelne denaturovaný. Prečo? Jednoducho na zabezpečenie optimálnej stráviteľnosti. Tepelná úprava výrazne zlepšuje stráviteľnosť tohto vynikajúceho zdroja aminokyselín a vhodne dopĺňa celkové amino spektrum nášho výrobku.

Komplex sacharidov:

 • Sladké zemiaky alebo sladké zemiaky: ideálne pre tých, ktorí hľadajú vhodnú formu sacharidov. Sladký zemiakový prášok je obzvlášť prospešný, ak hľadáte zdroj cukru s nízkym GI.
 • kukuričný škrob (99 % amylopektínu ): ide o sacharid rastlinného pôvodu, ktorý poskytuje energiu na dlhší čas. Môže mať pozitívny vplyv na budovanie svalovej hmoty a udržiavanie hladiny cukru v tele a vďaka rýchlej absorpcii má nízky GI v porovnaní s inými zdrojmi rýchlo sa vstrebávajúcich sacharidov.
 • Maltodextrín: Hoci ide o komplexný sacharid, jeho GI je tesne pod hodnotou jednoduchých sacharidov. Maltodextrín je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zvýšiť príjem sacharidov počas dlhodobej fyzickej aktivity.

Výživové hodnoty:

na 100 g na 50 g porciu RHP
Energetická hodnota 1589 kJ 794 kJ
376 kcal 188 kcal
Tuky 5,6 g 2,8 g
Z toho nasýti 3,6 g 1,8 g
Sacharidy 29,2 g 14,6 g
Z toho cukry 10 g 5 g
Proteín 44,2 g 22,1 g
Soľ 0,2 g 0,1 g
Vlákno 4,2 g 2,1 g
Funkčné zložky
Beta-alanín 2 g 1 g
L-leucín vo voľnej forme 3 g 1,5 g
L-glutamín vo voľnej forme 3 g 1,5 g
Kapsaicín 5 mg 2,5 mg
Niacín 8 mg 50 %
Biotín 25 μg 50 %
Vitamín B12 1,3 μg 50 %
Vitamín B6 0,7 mg 50 %
Vitamín B1 0,6 mg 50 %
Vitamín B2 0,7 mg 50 %
Vitamín E 6 mg 50 %
Kyselina pantoténová 3 mg 50 %
Kyselina listová 100 μg 50 %
Vitamín C 40 mg 50 %

V bodoch:

 • aminokyseliny vo voľnej forme
 • Proteínový komplex Pentha Pro®
 • komplex sacharidov zo sladkých zemiakov

Odporúčané dávkovanie:

 • 1 - 2-krát denne, 1 porcia = 50 g

Varovanie

Doplnok stravy so sladidlami. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, chladom a vlhkosťou

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty