Weider Protein 80 Plus 2000g

Proteín 80 Plus je ďalším z najlepších produktov spoločnosti Weider. Pozostáva zo 4 druhov bielkovín: kazeínu, mliečneho izolátu, srvátkového koncentrátu a vaječného albumínu. Vďaka minimálnemu ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Proteín 80 Plus je ďalším z najlepších produktov spoločnosti Weider. Pozostáva zo 4 druhov bielkovín: kazeínu, mliečneho izolátu, srvátkového koncentrátu a vaječného albumínu. Vďaka minimálnemu obsahu sacharidov a tukov je to vynikajúci proteínový nápoj, ktorý sa môže užívať tesne pred spaním. Protein 80 Plus jednoducho prekoná všetky vaše očakávania.

Protein 80 Plus obsahuje 4 druhy vysokokvalitných bielkovín, a to kazeín, mliečny izolát, srvátkový koncentrát a vaječný albumín. Preto ak váhate, pre ktorý proteínový doplnok sa zo širokej a rozmanitej ponuky rozhodnúť, vyberte si Protein 80 Plus. Nielenže skvele chutí, ale čo je najdôležitejšie, je doslova "nabitý" najkvalitnejšími bielkovinami s vynikajúcou vstrebateľnosťou. Najčistejšia forma kazeínu s vysokým podielom aminokyselín s rozvetveným reťazcom, bielkoviny, ktorá sa nachádza v mlieku a mliečnych výrobkoch, zásobuje vaše svaly nepretržite až 7 hodín. Mliečny izolát obsahujúci viac ako 90 % bielkovín, minimum sacharidov a tukov spolu so srvátkovým koncentrátom, ktorý dodáva vašim svalom okrem iného veľmi dôležitú aminokyselinu L-glutamín v najvyššej možnej rýchlosti, prispeje ku kvalitnému nárastu vašej svalovej hmoty. Zostal len vaječný albumín. Obsahuje tzv. sírne aminokyseliny, ktoré prispievajú k biologickej hodnote zmesi bielkovín.

Proteín 80 Plus vás jednoducho presvedčí! Len to vyskúšajte. Vďaka minimálnemu obsahu sacharidov a tukov je ideálnym posledným jedlom pred spaním. Vaše svaly budú mať počas spánku dostatok podnetov na rast.

Odporúčané použitie:

  • zmiešajte 2 polievkové lyžice (30 g) Proteinu 80 Plus v 300 ml vody alebo mlieka
  • užívajte podľa príjmu bielkovín

Tabuľka výživových hodnôt (100 g):

Čokoláda vanilka jahody kokosový orech
energetická hodnota 1612 kJ/380 kcal 1590 kJ/375 kcal 1577 kJ/372 kcal 1633 kJ/386 kcal
proteín 81,1 g 83,6 g 83,9 g 82,2 g
sacharidy 7,1 g 6,1 g 4,9 g 3,4 g
cukry 2,1 g 4,4 g 3,4 g 1,9 g
tuky 2,5 g 1,8 g 1,7 g 4,8 g
nasýtené mastné kyseliny 1,5 g 1,1 g 1 g 3,9 g

Zloženie:

kazeinát vápenatý, srvátkový proteínový koncentrát, izolát mliečnych bielkovín, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (pre čokoládovú príchuť), prášok obohatený srvátkovým proteínom (pre vanilkovú, jahodovú príchuť), kyselina citrónová (pre jahodovú príchuť), kokosové vločky (pre kokosovú príchuť), sušený vaječný albumín, aróma, sladidlá (acesulfam K, aspartám), červená repa, guarová guma, antioxidant (kyselina askorbová), pyridoxín hydrochlorid

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty