GymBeam Protein Pure IsoWhey 2500g

Protein Pure IsoWhey je prémiový doplnok vo svojej kategórii. Ide o srvátkový proteínový izolát s obsahom bielkovín 86 %. Všetky bielkoviny pochádzajú zo srvátky, ktorá ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Protein Pure IsoWhey je prémiový doplnok vo svojej kategórii. Ide o srvátkový proteínový izolát s obsahom bielkovín 86 %. Všetky bielkoviny pochádzajú zo srvátky, ktorá sa spracováva metódou krížovej mikrofiltrácie (CFM - Cross Flow Microfiltration). To znamená, že srvátka prechádza cez filtre, ktoré sa navzájom krížia, čím sa odstránia všetky škodlivé a nestráviteľné látky vrátane väčšiny laktózy. Metóda CFM zároveň zabezpečuje maximálne využitie bielkovín, pretože srvátka neprechádza žiadnym tepelným spracovaním, ktoré by mohlo spôsobiť degradáciu bielkovín.Výrobok obsahuje aj glykomakropeptidy, čo sú frakcie bielkovín dôležité pre ľudskú imunitu

Ako hodnotíme proteín GymBeam IsoWhey? (Recenzia)

Výhody produktu

  • Vďaka vysokému obsahu glutamínu pomáha udržiavať dusíkovú rovnováhu v tele
  • Neobsahuje cukor, trans-tuky, cholesterol ani laktózu
  • Ľahko stráviteľný, nezaťažuje tráviaci trakt
  • -Podporuje produkciu anabolického rastového faktora IGF-1

Pre koho je proteín Pure IsoWhey vhodný a kto by sa mu mal vyhnúť?

Na rozdiel od mnohých iných výrobkov je Pure IsoWhey úplne bezlaktózový, a preto je vhodný pre ľudí s intoleranciou laktózy. Vďaka vysokému obsahu vetvených aminokyselín a glutamínu sa hodí do každej redukčnej diéty, pri ktorej hrozí katabolizácia svalovej hmoty. Prakticky je vhodný pre každého cvičiaceho športovca bez ohľadu na vek

Keďže srvátka pochádza z mlieka, Pure IsoWhey nie je vhodný pre vegánov. Namiesto toho by mali siahnuť po inom produkte - hrachový proteín, konopný proteín, sójový proteín..

Ako dávkovať Pure IsoWhey?

Jedna dávka výrobku má 25 g a obsahuje 21,5 g bielkovín. Keďže ide o rýchlo sa vstrebávajúci proteín, najdôležitejšia dávka by mala byť 20 minút po tréningu. Dávku si však môžete dať kedykoľvek počas dňa - buď ráno na lačný žalúdok, alebo večer pred spaním. Malé balenie tohto výrobku obsahuje 40 porcií a veľké balenie obsahuje 100 porcií.

Aké je zloženie Pure IsoWhey?

Zloženie výrobku je celkom jasné a zreteľné, výrobca sa neskrýva za žiadne "patentované zmesi", ktoré sú lacné a obsahujú nepoužiteľné proteíny. Bez ohľadu na príchuť výrobku má najväčšie zastúpenie srvátka, ktorá sa upravuje spomínanou metódou CFM a stáva sa prémiovým produktom pre vaše svaly. Ostatné zložky sú vo všetkých výrobkoch viac-menej rovnaké - farbivá a arómy (líšiace sa podľa príchute výrobku), umelé sladidlo sukralóza a emulgátor karboxymetylcelulóza.

  • príchuť Strawberry Cream: bezlaktózový srvátkový proteínový izolát v prášku, BCAA (L-leucín, L-valín a L-izoleucín), rastlinné oleje [triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT) z kokosového oleja], arómy, emulgátor (karboxymetylcelulóza), sladidlo (sukralóza), vanilkové kryštály, farbivo (extrakt z červenej repy).
  • príchuť vanilkovej zmrzliny: srvátkový proteínový izolát bez laktózy, BCAA (L-leucín, L-valín a L-izoleucín), rastlinné oleje [triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT) z kokosového oleja], arómy, emulgátor (karboxymetylcelulóza), sladidlo (sukralóza), vanilkové kryštáliky, farbivo (betakarotén - mrkvový extrakt).
  • príchuť Chocolate Brownie: srvátkový proteínový izolát bez laktózy, BCAA (L-leucín, L-valín a L-izoleucín), odtučnený kakaový prášok, rastlinné oleje [rastlinné triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT) z kokosového oleja], arómy, emulgátor (karboxymetylcelulóza), sladidlo (sukralóza), vanilkové kryštáliky.

Tabuľka výživových údajov (príchuť Chocolate Brownie):

Výživové hodnoty v 100 g v 25 g
Energetická hodnota 1739 kJ / 410 kcal 435 kJ / 103 kcal
Tuky 3,4 g 0,85 g
z toho nasýtených tukov 0,49 g 0,12 g
Sacharidy 8,9 g 2,2 g
z toho cukry 0,2 g 0,05 g
z toho laktóza
Proteín 86 g 21,5 g
Soľ 0,3 g 0,08 g
BCAA 6 g 1500 mg
L-leucín 3 g 750 mg
L-izoleucín 1,5 g 375 mg
L-Valín 1,5 g 375 mg


Varovanie:

Tento výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Obsahuje mliečne výrobky.

Upozornenie pre alergikov: môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orechov.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty