Czech Virus Pure Elite CFM 2250g

Elite Performance Whey Protein je vysokokvalitný 100% srvátkový proteín. 80% obsah bielkovín, vysoký obsah L-glutamínu a 7 g BCAA v 1 dávke je zárukou ideálnej ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Elite Performance Whey Protein je vysokokvalitný 100% srvátkový proteín. 80% obsah bielkovín, vysoký obsah L-glutamínu a 7 g BCAA v 1 dávke je zárukou ideálnej výživy pre namáhané svaly.

Pozor - nezamieňajte si obsah srvátky s obsahom bielkovín. Veľké množstvo bielkovinových výrobkov sprevádzajú slogany ako "WHEY 80", "WHEY 100", pričom skutočný obsah bielkovín je často nižší ako 70 %. A práve obsah bielkovín je ukazovateľom kvality bielkovinového výrobku.

Elite Performance Whey Protein je poctivo zostavený proteín s vysokým obsahom bielkovín, BCAA, L-glutamínom a plne zverejnenými zložkami. Netvrdíme, že Elite Whey Protein je prevratnou novinkou, ale svojou kvalitou prevyšuje konkurenciu... Držíme sa overených poznatkov o vstrebávaní a využití bielkovín ľudským telom a dodržiavame náročné technologické postupy vedúce k výrobe tak kvalitných bielkovín. Samotný výrobný proces neobsahuje žiadne chemikálie, rovnako ako konečný produkt. Do nášho produktu nepridávame žiadne umelé a lacné plnidlá. Prinášame 100 % kvalitu, pretože veríme, že len kvalita je zárukou úspechu.

Czech Virus Pure Elite CFM - Proteín s najlepším zložením na trhu? (Recenzia)

PRE KOHO JE TO URČENÉ?

Je určený pre všetkých, ktorí nemôžu získať dostatok bielkovín z bežnej stravy na budovanie svalovej hmoty. Optimálne množstvo bielkovín je veľmi individuálne a závisí aj od vášho cieľa (iné množstvo bude pre muža, ktorý chce nabrať svalovú hmotu, a iné pre ženu, ktorá chce stratiť telesný tuk), ale vo všeobecnosti môžeme povedať, že by sme mali prijímať približne 2-2,5 g na kilogram telesnej hmotnosti denne.

Chcete stratiť telesný tuk bez straty svalovej hmoty? Mnohé ženy a muži robia chybu, keď úplne obmedzujú príjem potravín v strave. Táto stratégia môže krátkodobo fungovať, ale hrozí pri nej jojo efekt a spolu s telesným tukom strácate aj ťažko nadobudnutú a cennú svalovú hmotu. ZAČLEŇTE DO SVOJEJ DIETY DOSTATOK BIELKOVÍN - bielkoviny dostatočne vyživujú vaše svaly a v strave budete skutočne strácať len tuk.

Chcete získať svalovú hmotu? V takom prípade sa bez proteínového nápoja zaobídete len ťažko. Prečo sa ničiť štyrikrát týždenne v posilňovni, keď vaše telo jednoducho nemá z čoho budovať požadovanú svalovú hmotu? Nezabudnite, že pre budovanie svalov sú bielkoviny jedným z najdôležitejších stavebných prvkov. Ak ho teda máte nedostatok, môžete pracovať na 150 %, ale želaný výsledok sa nedostaví, alebo sa dostaví, ale v obmedzenej miere. Elite Performance Whey Protein je ideálny doplnkový zdroj bielkovín pre vaše telo!

VÝROBNÉ TECHNOLÓGIE?

CFM Náš srvátkový proteín Elite Performance je vyrobený výrobnou technológiou CFM (Cross-Flow Microfiltration). Membránový filtračný systém, ktorý najšetrnejším spôsobom odstraňuje tuk a laktózu a izoluje čistý proteín, pričom zachováva cenné primárne bielkovinové zložky: beta-laktoglobulín, alfa-laktoglobulín, sérový albumín, imunoglobulín, glykomakropeptid, laktoferín. Tento jedinečný výrobný proces, známy ako CFM, zaručuje suroviny najvyššej možnej čistoty, vstrebateľnosti a maximálnej výživovej dostupnosti.

Čokoládová príchuť Čokoládová príchuť sa zvyčajne dosahuje pridaním kakaa do zmesi. Problémom je, že je potrebné pomerne veľké množstvo kakaa, čo v konečnom dôsledku znamená stratu % bielkovín na 100 g prášku - bielkovinová zmes je vytlačená kakaom, čím sa znižuje obsah bielkovín. Pri proteínových výrobkoch skúste porovnať obsah bielkovín v čokoláde a iných príchutiach. V srvátkovom proteíne Elite Performance sa čokoládová príchuť nedosahuje kakaom, ale použitím patentovanej čokoládovej technológie FTNF.

Bez chemikálií Pri výrobe srvátkového proteínu Elite Performance sa kladie dôraz na technológiu výroby šetrnú k životnému prostrediu.

SUROVINY?

CFM srvátkový koncentrát (90 % bielkovín vo výrobku) Najaktívnejšia forma srvátkových bielkovín. Vysoká biologická hodnota a rýchla absorpcia.

CFM srvátkový izolát (10 % bielkovín produktu) Najkoncentrovanejšia a najčistejšia forma srvátkového proteínu na trhu. Vysoký obsah bielkovín, minimum tuku a laktózy.

LactoWise® Synbiotic - zmes probiotík a prebiotík. Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré majú pri konzumácii v primeranom množstve pozitívny vplyv na zdravie užívateľa. Tieto mikroorganizmy sa vďaka tejto forme môžu usadiť v našom tráviacom trakte. Prebiotiká sú potravou pre zdraviu prospešné črevné baktérie. Táto kombinácia pomáha zlepšiť imunitu vo všeobecnosti.

DigeZyme® Komplex enzýmov (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), ktoré pomáhajú pri trávení. Laktáza pomáha ľuďom s intoleranciou laktózy tým, že ju rozkladá na jednoduché cukry. Proteáza pomáha pri trávení bielkovín, čo ocenia najmä ľudia s vyšším príjmom bielkovín.

Aróma

  • Použili sme len prírodné príchute, do čokolády sa nepoužíva kakao, takže môžeme zaručiť rovnaký obsah bielkovín vo všetkých príchutiach!
  • Vanilková príchuť - prírodná vanilková príchuť
  • Čokoládová príchuť - prírodná čokoládová príchuť
  • Kokosová príchuť - prírodná kokosová príchuť

Steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu) Absolútne bezpečné sladidlo vhodné pre diabetikov. Steviol-glykozidy sú 300-krát sladšie ako cukor.

Náhradné sladidlosukralóza 600-krát sladšie ako cukor, nízkokalorické s veľmi nízkym glykemickým indexom. Vysoko stabilný voči teplote a nízkemu pH v kyslých potravinách. Stimuluje rast probiotických baktérií v tenkom čreve. Napriek tomu, že sa vyrába synteticky, považuje sa za najbezpečnejšie zámerné sladidlo (nie je kontroverzný v súvislosti s rakovinou ako aspartám, cyklamát sodný, acesulfam draselný atď.).

Výživové hodnoty:

Tuky 6,76 g
- z toho nasýtené 3,62 g
Sacharidy 5,29 g
- z toho cukry 5,29 g
Proteín 80,00 g
Soľ 0,2 g*

Aminokyseliny Obsah %
Alanín 4,81
Arginín 2,02
Kyselina asparágová 10,58
Cystín 2,12
Kyselina glutámová 17,40
Glycín 1,35
Histidín 1,63
Izoleucín* 6,15
Leucín* 10,19
Lyzín 9,23
Metionín 2,12
Fenylalanín 2,88
Proline 5,29
Serín 4,42
Treonín 6,44
Tryptofán 1,35
Tyrozín 2,50
Valín* 5,67

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešajte 1 dávku (30 g) v 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Použite mixér alebo šejker. V závislosti od vašej dennej potreby bielkovín si dajte 2-3 porcie denne.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty