Reflex Nutrition BCAA Intra Fusion 400g

Obľúbený vnútrotréningový nápoj po prvýkrát v inovatívnej forme so ZMA a väčším množstvom BCAA a L-glutamínu v jednej dávke! Intra Fusion® = vnútrotréningový nápoj (dávkovanie ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Obľúbený vnútrotréningový nápoj po prvýkrát v inovatívnej forme so ZMA a väčším množstvom BCAA a L-glutamínu v jednej dávke!

Intra Fusion® = vnútrotréningový nápoj (dávkovanie počas tréningu) s BCAA, L-glutamínom, ZMA a dôležitými elektrolytmi (sodík, draslík, mangán, selén).

Okrem najvyššej kvality použitých zložiek saIntra Fusion® vyznačuje účinným obsahom a pomerom jednotlivých zložiek, ktorý je úplne transparentný a zodpovedá najnovším poznatkom. Telo je tak počas náročného tréningu okrem dôležitých glukoplastických aminokyselín zásobované aj dôležitými minerálmi, ktoré sú dôležité pre optimálny prenos nervovo-svalových impulzov a ďalších telesných funkcií. Celá zmes ponúka kompletný systém suplementácie, ktorý sa vyznačuje vysokou účinnosťou, maximálnou čistotou a ľahkou stráviteľnosťou.

BCAA sú cenným doplnkom stravy každého športovca, nadšenca fitnes a kulturistiky alebo všeobecne jedincov so zvýšenou fyzickou záťažou. A ak chcete skutočne naplno využiť ich účinky vrátane posilnenia svalov, výdrže a redukcie tuku, oplatí sa vybrať doplnky s pomerom 2:1:1, ktorý má vedecky preukázanú účinnosť.

100% L-formy aminokyselín (zdroj fermentácie), ZMA + cheláty:

  • Dôležité aminokyseliny obsiahnuté v tomto produkte, t. j. L-leucín, L-valín, L-izoleucín, L-glutamín, sa vyrábajú fermentačnou technológiou, ktorá zabezpečuje najvyššiu kvalitu a čistotu.
  • ZMA je kombináciou zinku, horčíka a vitamínu B6, ktoré majú v správnom pomere v tomto produkte preukázateľný stimulačný a podporný účinok.
  • Vybrané minerály sú zastúpené výlučne v chelátovej forme, t. j. vo forme väzby minerálu na dva "nosiče", zvyčajne aminokyseliny alebo organické kyseliny. Chelát je organická forma minerálu, pretože je obsiahnutý aj v listoch rastlín alebo zeleniny (pozri špenát, šalát atď.). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus najvhodnejšia z hľadiska vstrebávania a využitia.

Jedno 400g balenie obsahuje

  • 200g BCAA (fermentačný zdroj) = 20 dávok po 10g
  • 100 g glutamínu (fermentačný zdroj) = 20 dávok na 5 g
  • 20 dávok iónového nápoja + multiminerál
  • 20 dávok 50 % odporúčanej dennej dávky vitamínu B6

Výživové hodnoty:

Počet dávok v balení: 20 x 20 g

20 g (1 porcia)

% DDD

Energetická hodnota

311 kJ / 73 kcal

Tuky

0 g

Sacharidy

4,8 g

Z toho cukry

0 g

Vlákno

0,2 g

Proteín

13,4 g

Sodík

0,6 g

10

Vitamín B6 0,7 mg 50
Mangán 0,3 mg 15
Draslík 32 mg 1,6
Horčík 15 mg 4
Zinok 0,9 mg 9
Selén 3 ug 5,5


Spektrum aminokyselín:

BCAAS

10 g

L-leucín

5 g

L-izoleucín

2,5 g

L-Valín

2,5 g

L-glutamín

5 g


Zložky:

L-leucín, L-glutamín, L-izoleucín, L-valín, aróma, kyselina zvýrazňujúca chuť. citrón, farbivo betanín, citran sodný, sladidlo sukralóza, chlorid sodný, farbivo betakarotén (len pre príchuť ovocný punč), citran draselný, bisglycinát horečnatý, protihrudkujúca látka kremičitan vápenatý, antokyány (len príchuť melón), emulgátor slnečnicový lecitín, bisglycinát zinočnatý, bisglycinát mangánatý, pyridoxín hydrochlorid, L-selenometionín (SeleniumSeLECT®).

Dávkovanie:

Zmiešajte 20 g (približne 1 zarovnaná 25 ml odmerka) so 400 ml vody, kým sa prášok úplne nerozpustí. Konzumujte počas tréningu.

Upozornenie.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty