Reflex Nutrition Creapure Creatine 500g

Kreatín monohydrát sa už mnoho rokov používa vo všetkých športoch, pretože zvyšuje výkonnosť a dynamiku. S viac ako 300 klinickými štúdiami, ktoré potvrdili jeho účinnosť, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Kreatín monohydrát sa už mnoho rokov používa vo všetkých športoch, pretože zvyšuje výkonnosť a dynamiku. S viac ako 300 klinickými štúdiami, ktoré potvrdili jeho účinnosť, je jedným z najosvedčenejších doplnkov výživy na súčasnom trhu so športovou výživou.

Účinky kreatínu sa využívajú v rýchlostných disciplínach, ako je šprint, futbal, rugby, hokej, bojové umenia, ale aj kulturistika a silové športy. Dávkovanie kreatínu Creapure preukázateľne zvyšuje (o viac ako 15 %) prírastky sily a vytrvalosti vo veľmi krátkom čase! Pri intervalovom tréningu sa preukázal nárast výkonnosti o viac ako 20 %, pričom pri krátkych šprintoch sa výkonnosť zvýšila v priemere o 30 %.

Kreatín je telu vlastná látka. Je prítomný v každej ľudskej bunke ako zdroj bunkovej energie ATP. V závislosti od telesnej hmotnosti a množstva svalovej hmoty predstavujú zásoby kreatínu 100 - 150 g v celom tele. Z tohto množstva sa pri bežných fyzických aktivitách denne spotrebujú 2 - 4 g kreatínu. Polovicu z tohto množstva si telo vyprodukuje samo, zvyšok musí byť telu dodaný potravou. To zodpovedá približne 500 g hovädzieho mäsa alebo rýb denne, čo je z praktického hľadiska veľmi náročné, a preto sa odporúča suplementácia kreatínom.

víťaz nášho rebríčka
Reflex Nutrition Creapure Creatine sa umiestnil na prvom mieste v našom rebríčku najlepších kreatínov, ktorý nájdete tu.

Pokiaľ ide o výrobcov kreatínu, žiadna iná značka nekombinuje vo svojej výrobe všetky tri piliere kvality:
starostlivý výber surovín, patentovanú vysokoúčinnú technológiu a presnú chemickú analýzu tak, ako to robí spoločnosť Creapure. Ak na etikete nie je uvedený názov značky Creapure, nejde o čistý kreatín. Creapure Creatine je jednoducho najlepší kreatín. Existuje mnoho značiek, ktoré ponúkajú rôzne druhy kreatínu a všetky tvrdia, že sú najlepšie. Ak však máte možnosť vybrať si medzi málo testovaným alebo neschváleným produktom a produktom, ktorý bol bezpochyby preukázaný ako najúčinnejší a zároveň najbezpečnejší na svete, čo myslíte, ktorý si vyberiete? Výber je logický a jednoduchý. Najmä ak je bezpečnosť na prvom mieste.

Creapure Creatine bol mnohokrát testovaný a neboli zistené žiadne toxické vedľajšie účinky. Všetky štúdie vykonané na kreatíne Creapure boli vykonané v súlade s medzinárodne platnými smernicami (FDA a EÚ) za podmienok SLP (správnej laboratórnej praxe). Keďže ostatní výrobcovia kreatínu používajú rôzne výrobné postupy, majú rôzne profily čistoty, ale iba Creapure Creatine spĺňa tieto vysoké požiadavky na kvalitu.

Creapure je prémiová, celosvetovo uznávaná značka kreatín monohydrátu, ktorá zaručuje maximálnu čistotu, bezpečnosť a maximálnu účinnosť!

Creapure Creatine je ideálny pre širokú škálu športových disciplín od kulturistiky (svalová hmota a sila) až po všetky športy, kde sa vyžaduje výbušná sila a dynamika. V súčasnosti je na trhu k dispozícii široká škála foriem kreatínu, ale rozhodujúce je, ktoré produkty sú klinicky overené a bezpečné.

Čím sa Creapure Creatine líši od konkurencie?

Napriek množstvu foriem a výrobcov kreatínu na trhu je Creapure jediným kreatínom na svete, ktorý je dôsledne testovaný na prítomnosť nežiaducich nečistôt (kreatinín, dikyandiamid, dihydrotriazín, tiomočovina). Nemecký výrobca AlzChem zaručuje najvyššiu kvalitu.

Záruka Reflex Nutrition:

  • inovatívna technológia
  • produkty overené klinickými štúdiami
  • vyššia úžitková hodnota v porovnaní s konkurenciou
  • vyrobené zo 100 % obnoviteľných zdrojov v recyklovanom obale
  • vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025

Tabuľka výživy:

5 g
energetická hodnota 85 kJ/20 kcal
100% kreatín monohydrát Creapure 5000 mg

Zloženie: 100% kreatín monohydrát Creapure®

Odporúčané dávkovanie:

  • plniaca fáza: rozmiešajte jednu odmerku (cca 5 g) Creapure Creatine v 500 ml vodného roztoku s hroznovým cukrom (cca 20 g) alebo v inom sacharidovom nápoji
  • dávka 4-krát denne počas 5 dní
  • udržiavacia fáza: jedna odmerka (cca 5 g) Creapure Creatine v 500 ml vody s hroznovým cukrom (cca 20 g) alebo v inom sacharidovom nápoji
  • dávka raz denne počas 6 - 8 týždňov

Upozornenie : Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Vhodné pre vegetariánsku stravu.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty