Reflex Nutrition Krill Oil 90 kapslí

Jedinečná kombinácia astaxantínu a ultračistých omega 3 nenasýtených mastných kyselín robí z antarktického krilového oleja jedinečný, vysokokvalitný výživový doplnok. Nenasýtené mastné kyseliny z krilového oleja ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Jedinečná kombinácia astaxantínu a ultračistých omega 3 nenasýtených mastných kyselín robí z antarktického krilového oleja jedinečný, vysokokvalitný výživový doplnok.

Nenasýtené mastné kyseliny z krilového oleja sú ideálnym zdrojom fosfolipidov bohatých na antioxidanty a dve najdôležitejšie nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA. Ide o výnimočný zdroj "dobrých" tukov (mastných kyselín), ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenej strave.Súčasná legislatíva EÚ nám neumožňuje opísať ďalšie výhody tohto produktu, ako sme mohli predtým. Internetové stránky a vedecká literatúra však stále ponúkajú množstvo dostupných a objektívnych informácií o účinných látkach tohto produktu.

Vysoká kvalita, pôvod a čistota použitých zložiek + minimum balastných prísad.

Hlavnou filozofiou všetkých produktov Reflex Nutrition je maximálna kvalita a čistota použitých zložiek s minimom balastných prísad. Aj preto sa používa iba forma kapsúl. Značka Reflex Nutrition nepoužíva formu lacnejších tabliet kvôli vysokému obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré vo vysokom počte prípadov môžu tvoriť až 50 % tablety

Výživové informácie o krylovom oleji:

15-30 porcií na balenie 1 kapsula obsahuje
Energetické hodnoty 19kJ / 4,5 kcal
Krilový olej Neptune 500 mg
Fosfolipidy 225 mg
Omega 3 25 mg
EPA ( kyselina eikosapentaeová ) 60 mg
DHA ( kyselina dokosahexaenová ) 35 mg
Omega 6 11mg
Astaxantín 550ug

Zloženie:

V želatínovej kapsule (hovädzia želatína, zvlhčujúca látka glycerol, voda) olej z udržateľne zbieraného antarktického planktónu - krillu (Euphausia superba) (kôrovec).

Odporúčané dávkovanie krilového oleja:

  • Užívajte 1-2 kapsule ráno po raňajkách

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Ak máte poruchu krvácania alebo užívate antikoagulanciá, poraďte sa s lekárom. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo EÚ.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty