Reflex Nutrition Magnesium Bisglycinát 90 kapslí

Nová značka Reflex, ktorú možno odporučiť všetkým osobám orientovaným na zníženie únavy a vyčerpania, na udržanie správneho energetického metabolizmu a stavu svalov a kostí. Vysoká ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Nová značka Reflex, ktorú možno odporučiť všetkým osobám orientovaným na zníženie únavy a vyčerpania, na udržanie správneho energetického metabolizmu a stavu svalov a kostí.

Vysoká kvalita zaručená značkou Reflex Nutrition, pôvod a čistota použitých zložiek + minimum balastných prísad. Bisglycinát horečnatý je chelátovaná a vysoko využiteľná forma horčíka pre telo so zaručenou kvalitou laboratória Albion

Výhody:

  • 125 mg horčíka v 1 kapsule
  • Bisglycinát horečnatý = chelátová forma horčíka s 80 % využiteľnosťou pre telo bez vedľajších účinkov (pre porovnanie - citrát horečnatý má 90 % účinnosť a možné laxatívne účinky a oxid horečnatý je pre telo využiteľný len zo 4 %)
  • Záruka kvality a pôvodu od Reflex Nutrition a Albion Laboratory

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 3 kapsuly denne počas jedla.

Zloženie v 1 želatínovej kapsule

90 x 1 kapsula

1 kapsula

Horčík

125 mg

125 mg horčíka (33 % DDD) (Albion® bisglycinát horečnatý), nosič maltodextrín, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

*nevhodné pre vegetariánov.

Upozornenie: doplnok stravy so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty