Reflex Vitamin C 500mg 100 kapslí

  Reflex Vitamín C 500mg Vitamín C je nevyhnutným mikronutrienty pri akejkoľvek zvýšenej fyzickej námahe. Podieľa sa v tele na desiatkach biochemických procesov a jeho ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

 

Reflex Vitamín C 500mg

Vitamín C je nevyhnutným mikronutrienty pri akejkoľvek zvýšenej fyzickej námahe. Podieľa sa v tele na desiatkach biochemických procesov a jeho dostatočná hladina bezprostredne súvisí s kondíciou, výkonom a vytrvalosťou. Možno ich odporučiť všetkým sportujícím, všetkým podstupujúcim veľkú fyzickú alebo aj psychickú záťaž.

  • Vitamín C vo forme kyseliny askorbovej
  • 500 mg (625% RHP) na jednu kapsulu
  • Efektívne doplnenie vitamínu

 

dávkovanie

Berte 1-2 kapsule denne ideálne s jedlom. Balenie obsahuje 50-100 dávok.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 16 rokov. V prípade, že užívate lieky, ste tehotné / dojčiace ženy alebo sa snažíte otehotnieť, prosím konzultujte užívanie s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo VB.

balenie

100 kapslí

zloženie

vitamín C (kyselina askorbová), tvrdá želatínová kapsula (hovädzie želatína), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

výživové údaje

Počet dávok v balení: 50 - 100
1 kapsula
% RHP *
vitamín C
500 mg
625
*% RHP -% referenčnej hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.
Doplnok stravy.
 

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty