Scitec 100% Whey Isolate 2000 g

100% srvátkový izolát bol vyvinutý s ohľadom na dve kritériá. Prvým bolo vytvoriť najčistejší ultra-mikrofiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát s vysokou vstrebateľnosťou. Druhým kritériom bola vynikajúca ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

100% srvátkový izolát bol vyvinutý s ohľadom na dve kritériá. Prvým bolo vytvoriť najčistejší ultra-mikrofiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát s vysokou vstrebateľnosťou. Druhým kritériom bola vynikajúca chuť a rozpustnosť pre takýto vysoko koncentrovaný proteín. Vďaka najkvalitnejším surovinám a najmodernejším technologickým postupom sa to podarilo dosiahnuť. 100% Whey Isolate obsahuje patentovanú zmes vysoko aktívnych aminokyselín, ktoré zabezpečujú rýchly rast svalovej hmoty a urýchľujú proces regenerácie po tréningu. Je vhodný na použitie pre silových a vytrvalostných športovcov. O jeho kvalite svedčí veľmi nízky obsah laktózy, tukov a sacharidov. Aj jeho nízka kalorická hodnota umožňuje jeho použitie v diétnych a kondičných fázach. Pre masívny nárast svalovej hmoty ho odporúčame kombinovať s Trans-X. Každá 24g dávka (1 odmerka) obsahuje = 95 kcal, z toho kcal z tukov 9: Bielkoviny...............20g Sacharidy.......... 2g z toho cukry.......... 1g tuky...................... 1g cholesterol.............22mg Odporúča sa nasledovné dávkovanie: v tréningové dni: 3 dávky - prvá ráno na lačný žalúdok, druhá 45-50 min. V netréningové dni.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty