Scitec Nutrition 100% Creatine 500g

100% čistý kreatín monohydrát = 100% Crea Pure Scitec Nutrition Kreatín monohydrát spôsobil začiatkom 90. rokov revolúciu vo výžive športovcov, pretože po prvýkrát bol objavený ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

100% čistý kreatín monohydrát = 100% Crea Pure Scitec Nutrition

Kreatín monohydrát spôsobil začiatkom 90. rokov revolúciu vo výžive športovcov, pretože po prvýkrát bol objavený prírodný prostriedok s podobnými účinkami ako steroidy. Zásoby kreatínu vo svaloch sú potrebné na dodávanie fosfátových skupín na regeneráciu spotrebovaného ATP. Slúži teda ako zásobáreň bunkovej energie pre svalovú kontrakciu. Ukázalo sa, že voľný kreatín aj kreatínfosfát zvyšujú celkové zásoby kreatínu vo svaloch. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas po sebe nasledujúcich krátkych intervalov fyzického cvičenia vysokej intenzity - priaznivý účinok sa dosahuje pri dennom príjme 3 g kreatínu.

Kreatín je pre život nevyhnutná molekula a jeho nízka hladina môže spôsobiť vážne ochorenie. Spoločnosť Scitec Nutrition používa na výrobu svojich produktov iba úplne čisté kreatínové zmesi Creapure a Ultrapure.

Odporúčané dávkovanie:

  • vydeľte svoju celkovú telesnú hmotnosť tromi - hodnota, ktorú dostanete, je množstvo kreatínu v gramoch, ktoré by ste mali prijať počas dňa v záťažovej fáze (= 1. týždeň suplementácie kreatínu)
  • potom zahrňte polovičnú dávku na udržiavanie
  • užívajte nalačno a najmä po tréningu s jednoduchými cukrami
  • na každú dávku (5 g = 1 čajová lyžička) užite približne 400 ml vody alebo iného nápoja
  • Scitec kreatín sa odporúča užívať s gainermi pre ešte výraznejší účinok.

Tabuľka výživy:

5 g
energetická hodnota 53,9 kcal
kreatín monohydrát 5 g

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty