SciTec Nutrition Collagen Liquid wild berry 1000 ml

Kolagén tekutý - hydrolyzát želatíny je zdrojom širokého spektra aminokyselín a peptidov, ktoré sa podieľajú na tvorbe kolagénu, absolútne nevyhnutného pre správny vývoj, výživu a ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Kolagén tekutý - hydrolyzát želatíny je zdrojom širokého spektra aminokyselín a peptidov, ktoré sa podieľajú na tvorbe kolagénu, absolútne nevyhnutného pre správny vývoj, výživu a ochranu chrupaviek všetkých kĺbov, kvalitu vlasov, pokožky a nechtov.

Na rozdiel od nehydrolyzovaných bielkovín, ktoré musí telo v tráviacom trakte hydrolyzovať (rozložiť), je hotový hydrolyzát želatíny vysoko funkčný, okamžite použiteľný a ľahko stráviteľný.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 25 ml denne pred raňajkami. Pred použitím fľašu vždy pretrepte.

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzatvorené, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty

Nie