Scitec Nutrition Taurine 90 tablet

Taurín 90 kapsúl Taurín sa označuje ako neesenciálna aminokyselina, ktorá vzniká syntézou dvoch aminokyselín (cysteínu a metionínu) a vitamínu B6. Taurín je teda telu vlastná ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Taurín 90 kapsúl

Taurín sa označuje ako neesenciálna aminokyselina, ktorá vzniká syntézou dvoch aminokyselín (cysteínu a metionínu) a vitamínu B6. Taurín je teda telu vlastná látka, dokáže si ho vyrobiť samo, ale nie v potrebnom množstve. Taurín sa môže dopĺňať z potravy, ale je prítomný len v malom množstve.

Taurín natiahne glukózu a aminokyseliny do svalových buniek, a tým urýchli regeneráciu po tréningu. Celkovo zlepšuje koncentráciu a odďaľuje nástup únavy počas cvičenia. Vyskúšajte 100% čistý a vysoko účinný TAURIN!

Taurín je vhodný pre:

  • pri vysokej a dlhotrvajúcej fyzickej záťaži
  • na doplnenie zásob taurínu v tele

Odporúčané dávkovanie

  • užívajte 1 kapsulu taurínu pred tréningom, 1 kapsulu po tréningu nalačno a 1 kapsulu medzi jedlami
  • v netréningový deň užívajte 1 kapsulu 3-krát denne medzi jedlami

Tabuľka výživy:

3 kapsule
taurín 3000 mg

Zloženie

taurín, stearan horečnatý, želatínová kapsula

Upozornenie na alergie:

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva orechy, mlieko, sóju, vaječné bielkoviny a lepok.

Pre špeciálne diéty. Nie je určený na používanie deťmi. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 30 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty