Scitec Nutrition Citrulline Malate 90 kapslí

Citrulín a malát sú dve látky, ktoré sa veľmi dobre dopĺňajú a výskumy ukazujú, že zvyšujú vytrvalosť. Malát sa podieľa na zvyšovaní hladiny ATP (zvyšuje ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Citrulín a malát sú dve látky, ktoré sa veľmi dobre dopĺňajú a výskumy ukazujú, že zvyšujú vytrvalosť. Malát sa podieľa na zvyšovaní hladiny ATP (zvyšuje okamžité zásoby energie v tele) a citrulín znižuje produkciu kyseliny mliečnej a amoniaku, čím predlžuje trvanie cvičenia a znižuje únavu a bolestivosť.

Užívanie citrulín malátu vo forme výživového doplnku je obľúbené v praxi kulturistov a iných športovcov, ktorí vykonávajú tvrdé tréningy.

Citrulín pod drobnohľadom: správne dávkovanie, účinky a naše skúsenosti!

Výživové hodnoty:

v 3 kapsulách
L-citrulín malát 3000 mg

Zloženie:

L-citrulín DL-malát 1:1, obal kapsuly (hovädzia želatína; farbivá: Candurin Silver Fine, Brilliant Black BN, čierny oxid železitý), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý)

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 3 kapsule denne 60 minút pred tréningom. Tento výrobok používajte spolu s potravinami ako súčasť zdravej a vyváženej stravy.

Upozornenia:

Pri užívaní doplnkov stravy (suplementácie) sa poraďte so svojím lekárom! Uchovávajte mimo dosahu detí!

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty