SizeAndSymmetry Synephrine 100 tablet

SizeAndSymmetry Synephrine 100 tabliet, doplnok stravy Synefrín je účinná látka, ktorá sa nachádza v oplodí rastliny Citrus aurantium. Sizeandsymmetry Synephrine je produkt, ktorý účinne podporuje ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

SizeAndSymmetry Synephrine 100 tabliet, doplnok stravy

Synefrín je účinná látka, ktorá sa nachádza v oplodí rastliny Citrus aurantium. Sizeandsymmetry Synephrine je produkt, ktorý účinne podporuje chudnutie a redukciu telesného tuku.

Synefrín zrýchľuje metabolizmus, čo súvisí so zvýšeným spaľovaním energie (kalórií). Podporuje tri hlavné mechanizmy vedúce k úbytku hmotnosti - odbúravanie lipidov (tukov), zvyšovanie energetického výdaja pomocou termogénneho mechanizmu účinku a odstraňovanie prebytočnej vody z tela. Zníženie tukovej neaktívnej hmoty vedie k zlepšeniu výkonnosti a výkonnosti športovcov aj bežnej populácie. Synefrín Sizeandsymetria Zvyšuje metabolický obrat bez negatívneho vplyvu na funkciu srdca alebo krvný tlak. Výrobná technológia je plne v súlade so smernicou Európskej únie.

Výhody:

  • Zníženie hmotnosti
  • Výrazné zníženie tuku
  • Zrýchlenie metabolizmu
  • Vyplavovanie prebytočnej tekutiny z tela

Výživové hodnoty:

1 tableta

Synefrín

10 mg

Zloženie:

Maltodextrín, extrakt z Citrus aurantium (8 % synefrínu).

Odporúčané dávkovanie:

  • Použite 1 tabletu Synephrine Sizeandsymmetry 30 minút pred cvičením
  • V netréningové dni užite 1 tabletu ráno nalačno.
  • Užívajte 2 tablety 1-krát denne s 1 dávkou 1 tablety denne, zapite dostatočným množstvom čistej vody alebo inej tekutiny. Neprekračujte dennú dávku.

Balenie: 100 tabliet

Minimálna doba skladovania

Varovanie

Doplnok stravy. Vhodné najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za chyby spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Upozornenie pre alergikov: Alergény v zložkách výrobku sú zvýraznené tučným písmom .

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty