Smartlabs Caffeine 50 kapslí

Ide o kofeínový prípravok s 200 mg účinnej látky v jednej kapsule. Toto množstvo zodpovedá 2 šálkam kávy. Smartlabs Kofeín sa získava extrakciou zo ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Ide o kofeínový prípravok s 200 mg účinnej látky v jednej kapsule. Toto množstvo zodpovedá 2 šálkam kávy. Smartlabs Kofeín sa získava extrakciou zo zeleného čaju. Prírodný pôvod účinnej látky je prirodzenejší a vhodnejší pre ľudský organizmus ako bežne vyrábané syntetické formy. Smartlabs Kofeín účinne stimuluje telo a podporuje spaľovanie tukov. Kombinujte so synefrínom Smartlabs pre maximálnu stimuláciu tela.

Je to takzvaný centrálny stimulant. Podporuje činnosť vyššieho nervového systému. Vaše telo sa tak dokáže lepšie sústrediť a vy môžete podať maximálny výkon. Popri stimulačnom účinku sa opisuje aj účinok na zvýšenie energetického obratu. Smartlabs Kofeín účinne pôsobí na spaľovanie tukov a znižuje množstvo neaktívnej telesnej hmoty.

Je určený pre:

  • Stimulovanie výkonu
  • Zníženie únavy
  • Pomáha spaľovať tuk
  • Podpora koncentrácie
  • Zvyšovanie obratu energie

Odporúčané dávkovanie

  • v tréningový deň užite 1 kapsulu 30-60 minút pred silovým alebo vytrvalostným cvičením
  • s dostatočným množstvom tekutín

Výživové hodnoty:

1 kapsula
Extrakt zo zeleného čaju 500 mg
z toho kofeín 200 mg

Zloženie:

Extrakt zo zeleného čaju - 40 % kofeínu, priehľadná želatínová kapsula, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý (E470b), fosforečnan vápenatý (E341iii)

Varovanie:

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy, mladistvých do 18 rokov a osoby citlivé na kofeín. Pri používaní tohto výrobku dodržiavajte pitný režim. Kofeín má schopnosť dehydrovať telo. Nekombinujte s alkoholom. Uzáver vždy pevne zatvorte. Minimálna doba skladovania je uvedená na dne nádoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním alebo používaním. Určené na špeciálne diétne použitie - vhodné pre športovcov. Minimálna trvanlivosť a výrobná šarža sú uvedené na uzávere.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty