Smartlabs Creatine Creapure 500g

Smartlabs Creapure® kreatín monohydrát je revolučný produkt, ktorý si získal popredné miesto v "hitparáde doplnkov". Zvyšuje krátkodobý výkon, zvyšuje objem a hmotnosť svalov. ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Smartlabs Creapure® kreatín monohydrát je revolučný produkt, ktorý si získal popredné miesto v "hitparáde doplnkov". Zvyšuje krátkodobý výkon, zvyšuje objem a hmotnosť svalov. S kreatínom môžete trénovať tvrdšie a dlhšie ako kedykoľvek predtým. Kreatín monohydrát je základný energetický substrát, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele, takže sa nemusíte obávať škodlivých účinkov na organizmus.

Pridostatočnej hydratácii (pitný režim) nie sú známe žiadne negatívne zdravotné účinky na organizmus spotrebiteľa, a to ani pri dlhodobom užívaní. Kreatín monohydrát zvyšuje fyzickú výkonnosť počas po sebe nasledujúcich krátkych intervalov fyzického cvičenia vysokej intenzity.

Priaznivý účinok sa dosahuje pri minimálnej dávke 3 g kreatínu denne. Creapure® je vynález nemeckých laboratórií spoločnosti AlzChem Trostberg GmbH, kde je kvalita na prvom mieste. Creapure® neobsahuje žiadne kontaminanty (neboli vôbec zistené). Ďalšou zárukou kvality je certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), ktorý sa udeľuje len laboratóriám s najlepšími výsledkami a technológiou.

Odporúčané dávkovanie:

  • Rýchlejšia možnosť: prvý týždeň užívajte 4-krát denne 5 g (1 vrchovatú čajovú lyžičku), ďalšie týždne 1 čajovú lyžičku raz denne.
  • Pomalší variant: užívajte 1 vrchovatú čajovú lyžičku denne.
  • Pomer riedenia: 5 g (1 vrchovatá čajová lyžička) rozmiešať v približne 300 ml vhodného nápoja (džús, dextróza - nápoj sladený hroznovým cukrom alebo gainer s maltodextrínom) - dobre premiešať a vypiť

Výživové hodnoty:

na 100 g na 5 g dávky
Kreatín Creapure™ Monohydrát 100 g 5 g

Zloženie:

100% Creapure® kreatín monohydrát

Varovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu detí, tehotných a dojčiacich žien. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty