Smartlabs Micellar Casein 2000g

Smartlabs Micellar Casein je jedinečný proteínový produkt, ktorý sa skladá z dvoch zložiek, micelárneho kazeínu a srvátkového koncentrátu. Micelárny kazeín je hlavným zdrojom aminokyselín, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Smartlabs Micellar Casein je jedinečný proteínový produkt, ktorý sa skladá z dvoch zložiek, micelárneho kazeínu a srvátkového koncentrátu. Micelárny kazeín je hlavným zdrojom aminokyselín, vápnika a fosfátov, ktoré sú nevyhnutné pre rast svalov. Srvátková zložka slúži aj ako zdroj aminokyselín a okrem toho obsahuje niektoré bioaktívne a potenciálne zdraviu prospešné bielkoviny, ako sú imunoglobulíny, bielkoviny, ktoré sú zodpovedné za viazanie kyseliny listovej ako prvku potrebného pre syntézu nukleových kyselín a tvorbu krvi, laktoferín, laktoperoxidáza a lyzozým.

Počas metabolizmu micelárneho kazeínu a srvátkových bielkovinových zložiek vzniká mnoho nových bioaktívnych peptidov (imunopeptidy, kazeínfosfátové peptidy atď.). Použitie kombinácie kazeínu a srvátkového proteínu prináša významné výživové a zdravotné výhody.

Smartlabs Micellar Casein je vhodný na obdobie budovania svalov aj na obdobie, keď sa snažíte redukovať tuk a formovať svaly. Účinne chráni svaly počas nočného pôstu a pomáha udržiavať anabolické procesy v tele. Vaše svaly sa tak môžu nielen regenerovať, ale aj obnovovať. Pri dopĺňaní počas dňa slúži ako ideálny doplnok na udržanie optimálnej hladiny aminokyselín v krvnom sére a na udržanie anabolických procesov v tele.

Micelárny kazeín - použitie
  • na doplnenie bielkovín cez noc
  • na podporu regenerácie a rastu svalov
  • pre nedostatok bielkovín v strave

Odporúčané dávkovanie:

  • ideálne použitie je tesne pred spaním
  • potom kedykoľvek počas dňa podľa potreby na doplnenie bielkovín
  • závisí od telesnej hmotnosti, energetického výdaja a výživovej hodnoty bežnej stravy
  • 45 g (3 odmerky) v 200 - 400 ml vody alebo mlieka

Výživové hodnoty (čokoláda):

na 100 g na porciu 45 g
Energetická hodnota 1575 kJ 709 kJ
375 kcal 169 kcal
Tuky 2 g 0,9 g
Z toho nasýti 1,5 g 0,67 g
Sacharidy 5 g 2,25 g
Z toho cukry 4 g 1,8 g
Proteín 80 g 36 g
Soľ 0,25 g 0,11 g

Zloženie (čokoláda):

Micelárny kazeín (80 %)(mlieko), bielkovinový koncentrát(mlieko), kakao, prírodná a prírodne identická aróma, sladidlo sukralóza (E 955).

Alergény:

V zložkách je uvedené tučným písmom.

Výživové hodnoty (vanilka):

v 100g na porciu 45 g
Energetická hodnota 1575 kJ 709 kJ
375 kcal 169 kcal
Tuky 2 g 0,9 g
Z toho nasýti 1,5 g 0,67 g
Sacharidy 5 g 2,25 g
Z toho cukry 4 g 1,8 g
Proteín 80 g 36 g
Soľ 0,25 g 0,11 g

Zloženie (vanilka):

Micelárny kazeín (80 %)(mlieko), bielkovinový koncentrát (mlieko), prírodná a prírodne identická aróma, sladidlo sukralóza (E 955).

Alergény:

V zložkách je uvedené tučným písmom.

Varovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty